R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625776 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kolarska rywalizacja
w święto Piotrów i Pawłów

 

Dziś dwanaście rund na torze "Poznań" 


Przed tygodniem, 22 czerwca, dziesiąty czwartek kolarski w tym roku wygrał Sławomir Spławski.
Fot. Piotr Kurek

Dziś, 29 czerwca - święto Piotrów i Pawłów, czyli patronów miasta Poznania, pasjonaci szosowego ścigania nie tylko z Wielkopolski spotykają się na kolejnym czwartku kolarskim na torze samochodowym. Do przejechania będzie dwanaście rund.

Będzie to już jedenaste spotkanie w tym roku w ramach czwartków kolarskich. Kolarze pokonają dwanaście rund - 12x4083 metry. Początek rywalizacji o godzinie 18,00, weryfikacja zgłoszeń od 16.30 do 17.30.

W tym roku na torze samochodowym "Poznań" kolejno zwyciężali: Tobiasz Pawlak (6 kwietnia), Robert Żmudzin (20 kwietnia), Szymon Krawczyk (27 kwietnia), Jakub Najs (11 maja), Wojciech Ziółkowski (18 maja), Robert Żmudzin (25 maja), Jakub Najs (1 czerwca), Sławomir Spławski (8 czerwca), Kacper Wójciak (15 czerwca) i Sławomir Spławski (22 czerwca).

I jeszcze komunikat dla startujących dziś zawodniczek i zawodników. Na torze samochodowym "Poznań" odbywa się impreza Gran Turismo, w związku z czym jest prośba, by parkować auta ściśle według znaków informacyjnych.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL