R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329379 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jutro piąty czwartek kolarski

 

Piotr Kożuch zaprasza na Facebooka


Na czwartki kolarskie przyjeżdżają szosowcy także spoza Wielkopolski.

Fot. Piotr Kurek

Było słonecznie, ciepło i wietrznie. Przed sześcioma dniami na torze samochodowym "Poznań" po raz czwarty w tym roku spotkali się na czwartku kolarskim szosowcy oraz amatorzy rowerów. W sumie kilkadziesiąt osób - w tym kilka dzielnych pań. Jako pierwszy linię mety przejechał Paweł Rychlicki, były kolarz grupy Mróz.

Jutro, 29 maja, amatorzy szosy po raz piąty w tym roku spotkają się na kolejnym czwartku kolarskim. Trzeba wierzyć, że pogoda będzie sprzyjała tym, którzy polubili ściganie na bezpiecznym torze samochodowym.

Piotr Kożuch (rocznik 1986) z Poznania sędziuje czwartki kolarskie. Absolwent prawa na UAM (trzeci rok aplikacji adwokackiej) z rowerami związany jest od dzieciństwa. Ojciec, Ryszard Kożuch, 25 lat zaszczepił na gruncie polskim ideę sportowej rywalizacji tandemów integracyjnych. Syn nasiąkał miłością do cyklizmu, od pięciu lat ma licencję sędziego (okręgowego).

Wczoraj Piotr Kożuch, przyszły adwokat, uruchomił stronę na Facebooku poświęconą czwartkom kolarskim. Są i będą na niej wyniki, zdjęcia. Mile widziane będą wpisy i komentarze tych, którzy w każdy czwartek w godzinach przedwieczornych kierują się w stronę toru samochodowego "Poznań", by na serio ścigać się na rowerach szosowych.

Następny czwartek kolarski już jutro, 29 maja, zapisy pocztą elektroniczną - kolarski.czwartek@o2.pl lub przed wyścigiem od godz. 18.00. Start o godzinie 18.30. Na kolejną imprezę zapraszają działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów z jego prezesem Romualdem Szajem na czele.

Czwartki kolarskie na Facebooku, czyli: https://www.facebook.com/kolarski.czwartek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL