R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41832435 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Szosowy maraton w Poznaniu

 

21 czerwca start i meta na torze samochodowym

21 czerwca 2015 odbędzie się Poznań Cycling Maraton, otwarta impreza sportowa, której głównym celem jest promocja zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku a także powiatu poznańskiego. To także popularyzacja imprez rowerowych w regionie oraz kraju.

Impreza odbędzie się 21 czerwca 2015. Start i meta na torze samochodowym "Poznań". Maraton będzie przebiegał drogami powiatu poznańskiego. Przewidziane są dwa dystanse - Mini (53 km) i Mega (96 km) oraz dystans młodzieżowy (16 km) i rodzinny (4 km). Zawodniczki i zawodnicy ruszą na trasę o godzinie 12.00.

Prawo startu w maratonie mają osoby, które ukończyły 18 lat. Młodzież w wieku 15-17 lat ma prawo startu po złożeniu u organizatora pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego osobiście w biurze zawodów.

W maratonie można startować na dowolnych rowerach, ale trasa maratonu przebiegać będzie po szosach, stąd kolarzówkami szybciej dojedzie się do mety.

Zapisy on-line na stronie www.poznancyclingmaraton.eu do 19 czerwca 2015,  natomiast opłatę można uiścić w niedzielę przed startem. 

Imprezę organizuje Poznańskie Towarzystwo Cyklistów przy wsparciu władz miasta Poznania oraz Automobilklubu Wielkopolski. Patronem honorowym imprezy jest Maciej Paterski - reprezentant Polski, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym, zawodnik grupy zawodowej CCC Sprandi Polkowice.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL