R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41323622 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Stargard zaprasza amatorów kolarstwa

 

W najbliższy piątek rusza
cykl Grand Prix Pomorza ZachodniegoW najbliższy piątek rusza Grand Prix Pomorza Zachodniego, cykl wyścigów szosowych dla amatorów. Złożą się nań cztery imprezy, od lipca do października tego roku. Na kolarskie ściganie zapraszają entuzjaści dwóch kółek ze Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów.

Pierwsze zawody już w najbliższy piątek, czyli 24 lipca, w Motańcu pod Stargardem. Start o godzinie 18.00 dla pierwszej grupy zawodników, zapisy w miejscowej świetlicy wiejskiej od 16 do 17.30. Rywalizacja szosowa odbywać się będzie na rundach (5440 metrów każda) przy zamkniętym ruchu drogowym na trasie Motaniec - Niedźwiedź - Reptowo - Motaniec. Decydować będzie finisz na kreskę, lekko pod górę. Trasa szybka i techniczna, w dwóch trzecich na nowym asfalcie.

Swą szansę ścigania będą mieli żacy, młodzicy, juniorzy młodsi oraz amatorzy - kobiety i mężczyzni. Dystanse do pokonania liczyć będą od 10,8 km do 54 kilometrów. W pierwszej imprezie wezmą udział tylko dorośli.

Na cykl złożą się cztery wyścigi: zawsze w Motańcu, zawsze o tej samej porze. Terminy są następujące: 24 lipca, 14 sierpnia, 11 września i 9 października (finał).

Każda edycja punktowana, nagradzane trzy pierwsze miejsca open. Na koniec cyklu zostaną nagrodzeni zwycięzcy klasyfikacji końcowej.

Szczegóły w regulaminie dostępnym na Facebooku/ Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów. Pytania e-mailowo na adres info@stc.stargard lub telefonicznie - 502 233 799.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL