R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825235 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Czy Sławomir Spławski znów wygra?

 

26 maja czwartek kolarski po raz szósty

 
Sławomir Spławski przed Arturem Kozalem. Tak było 19 maja 2016 na torze samochodowym "Poznań".
Fot. Krzysztof Nowak/ Facebook/ Lecznica Rowerów

Pojutrze, 26 maja, na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się po raz szósty w tym roku czwartek kolarski. Tym razem do pokonania będzie 15 rund, czyli 61290 metrów. W roli głównego kandydata do zwycięstwa wystąpi Sławomir Spławski z Bogdanowa. Będzie się działo!

Wielkopolscy fani szosy startowali w minioną niedzielę w Gdańsku podczas zawodów Colnago Lang Team Race na dwóch dystansach. Bardzo dobrze zaprezentowali się Jakub Najs z Grodziska Wielkopolskiego i Sławomir Spławski z Bogdanowa, stali uczestnicy czwartkowych zmagań na torze "Poznań". Także Artur Spławski z Bogdanowa i Tomasz Kaczmarek z Wielenia.

Tym razem do przejechania będzie 15 rund, czyli 61290 metrów. Będzie to szóste spotkanie w ramach czwartków kolarskich. Pierwszy z nich (14 kwietnia) wygrał Artur Kozal z Mosiny, drugi (28 kwietnia) - Paweł Rychlicki z Poznania, trzeci (5 maja) - Marek Konwa z Leszna, czwarty (12 maja) i piąty (19 maja) - Sławomir Spławski z Bogdanowa. Kto pojutrze będzie najszybszy? - oto jest pytanie. Może po raz trzeci w tym roku Sławomir Spławski.

Biuro zawodów rozpoczyna pracę o 11.00, start o godzinie 13.00.

Czwartki kolarskie fotografuje z artystycznym zacięciem Krzysztof Nowak z Poznania. Jego zdjęcia są do obejrzenia na Facebooku pod adresem Lecznica Rowerów. Ostatnie pod datą 19 maja 2016, jest ich ponad 150. 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL