R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873520 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dzisiaj wyścigi pamięci w Kobylnicy

 

Puchar Polski szosowych mastersów
oraz rywalizacja kolarzy MTB

 
Przed rokiem jednym z bohaterów kolarskich zmagań w Kobylnicy był Leszek Brunke z Gdyni.

W niedzielę 26 czerwca podpoznańska Kobylnica gościć będzie kolarzy szosowych z całego kraju, przede wszystkim mastersów. Uczestniczyć będą oni już po raz siedemnasty w ogólnopolskim wyścigu kolarskim im. Lecha Kluja i po raz piąty w ogólnopolskim wyścigu memoriałowym im. Jana Kluja i Adama Frasińskiego.

Kolarze rozpoczną jazdę w Kobylnicy, by następnie rywalizować na rundach (8 km) na trasie Wierzonka - Wierzenica z metą usytuowaną także w Kobylnicy. W zależności od kategorii wiekowej, kolarze będą mieli do pokonania dystans od 18 do 58 kilometrów.

W wyścigach mogą startować mastersi, niestowarzyszeni, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy, amatorzy, kobiety oraz VIP-y. Zgłoszenia i zapisy do startu w Szkole Podstawowej w Kobylnicy w godzinach od 10 do 11.30. Start do pierwszego wyścigu o godzinie 12, do następnych o 12.05, 12.08. Organizatorzy zapraszają także kolarzy MTB, dla których zostanie rozegrany oddzielny wyścig na szosie: dwie kategorie - do 50 lat - 6 rund, powyżej 50 lat - 5 rund.

Imprezę organizuje Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu, Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, Szkoła Podstawowa w Kobylnicy, Wielkopolski Związek Kolarski, Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Marek Kluj. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL