R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888315 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kto dziś wygra na torze Poznań?

 

Przed tygodniem triumfował Robert Płotkowiak


Przed tygodniem, 10 października 2013, triumfował Robert Płotkowiak przed Arturem Kozalem (z lewej) i Radosławem Lonką.

Dzisiaj, 17 października, kolejny kolarski czwartek. Amatorzy szybkiego, szosowego ścigania spotykają się na torze samochodowym "Poznań". Zapisy od godziny 16.30, start o 17.00. W roli faworyta wystartuje Robert Płotkowiak z Poznania, który przed tygodniem triumfował w sportowej rywalizacji w ładnym stylu.

Będzie to już kolejne, dziewiąte kolarskie spotkanie, podczas którego zawodniczki i zawodnicy pokonają 12 rund, czyli 49 kilometrów. Tak, jak i podczas poprzednich wyścigów, nie zabranie pucharów dla najlepszych.

Podczas ostatniego spotkania, 10 października, na torze "Poznań" kolarze rywalizowali na dystansie 41 kilometrów. Wygrał Robert Płotkowiak z Poznania przed Arturem Kozalem z Mosiny i Radosławem Lonką z Wrześni. Był to bardzo szybki wyścig, gdyż Robert Płotkowiak dystans 41 kilometrów przejechał w 58 minut i 33 sekundy. Średnia wypadła zatem prawie 42 (41,87) kilometry na godzinę. Mówiąc wprost, był to najszybszy czwartek kolarski.

Przed tygodniem wystartowało 22 mężczyzn.Dziś zapewne będzie ich jeszcze więcej, gdyż pogoda jest sprzyjająca i zachęca wprost do szybkiej jazdy.

Prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów Romuald Szaj zaprasza amatorów kolarstwa szosowego w czwartek 17 października na tor samochodowy "Poznań". Będzie się działo! Puchary dla najlepszych czekają.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL