R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41631354 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kto pokona Sławomira Spławskiego?

 

Jutro piętnaście rund na torze samochodowym "Poznań"


Sławomir Spławski (z lewej - zielona koszulka) triumfuje 19 maja na torze samochodowym "Poznań". Zawodnik z Bogdanowa pod Obornikami wygrał już cztery razy w tym roku rywalizację open.
Fot. Krzysztof Nowak

Jutro, 28 lipca, na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się po raz dwunasty w tym roku wyścig w ramach czwartków kolarskich. Tym razem pasjonaci szosowego ścigania pokonają 15 rund (61290 metrów). Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.30.

Będzie to dwunaste spotkanie w ramach czwartków kolarskich. Pierwsze z nich (14 kwietnia) wygrał Artur Kozal z Mosiny, drugie (28 kwietnia) - Paweł Rychlicki z Poznania, trzecie (5 maja) - Marek Konwa z Leszna, czwarte (12 maja), piąte (19 maja) - Sławomir Spławski z Bogdanowa, szóste (26 maja) - Wojciech Sykała ze Złotnik, siódme - Kacper Półtorak z Sobótki, ósme (9 czerwca) - Kacper Szczepaniak ze Zwierzyna, dziewiąte (15 czerwca) - Sławomir Spławski, dziesiąte (23 czerwca) - Paweł Rychlicki.

Przed tygodniem, 21 lipca, jedenasty czwartek kolarski wygrał Sławomir Spławski przed Pawłem Szczepaniakiem ze Zwierzyna i Pawłem Zaleśnym z Kalisza. W klasyfikacji open było to już czwarte w tym roku zwycięstwo zawodnika z Bogdanowa.

– Jutro startuję, jestem w formie, chciałbym po raz kolejny wygrać - to słowa Sławomira Spławskiego.

Biuro zawodów rozpoczyna pracę jutro, w czwartek 28 lipca, o 17, zapisy trwają do 18. Start o godzinie 18.30. Do pokonania będzie 15 rund, czyli 61290 metrów. Zapowiada się ciekawa rywalizacja kolarska.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL