R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902477 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
20-latek z Kobylnicy
nabiera wprawy w zwyciężaniu

 

Artur Małkowski dziś  znów najszybszy


Miron Kłosiński (od lewej - 3. miejsce), Artur Małkowski - zwycięzca i Sławomir Spławski (3. miejsce) oraz Romuald Szaj - organizator czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań".
Fot. Piotr Kurek


Artur Małkowski (Euro Bike Kaczmarek Electric) wygrał dziś (w środę 11 września) wyścig szosowy w ramach czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań". Na linię mety przyjechał przed dwoma kolejnymi zawodnikami: Mironem Kłosińskim z Poznania  (FTI Racing Team) i Sławomirem Spławskim z Bogdanowa (Merx Team). To kolejne, tydzień po tygodniu,  zwycięstwo utalentowanego 20-latka z Kobylnicy.


Dziś było ściganie na jedenastu rundach. Od początku było szybko ze zmieniającymi się kolarzami na czele zawodniczej stawki . Po pierwszym okrążeniu prowadził Sławomir Urbański (FTI Racing Team) przed Przemysławem Rozwalką, na kolejnych pokazywali swą siłę Krzysztof Borkowski, Beranard Bocian, Sławomir Spławski, Radosław Kozal, Stanisław Michalski, Miron Kłosiński, Bartosz Sierżant, Jan Modzelewski i Robert Chęciński.

Wszystkie akcje zaczepne i szybkie odjazdy były kasowane i nie trwały one dłużej niż cztery kilometry (jedna runda). Do ostatniego zakrętu dojechał kilkudziesięcioosobowy peleton. Środkiem toru pędził jako pierwszy (nieklasyfikowany) Artur Kozal, który w tym roku z numerem startowym 100 pełni rolę ambasadora czwartków kolarskich. Za jego plecami rozegrała się walka o trzy czołowe miejsca. Wygrał ją Artur Małkowski przed Mironem Kłosińskim i Sławomirem Spławskim. Czas zwycięzcy na dystansie 45 km to 00:59:22 h, jego średnia prędkość 45,43 km/h.

Środing kolarski, 11 września 2019 - wyniki

Kobiety open
1. Marta Gogolewska - 00:59:22
2. Kamila Wójcikiewicz - ten sam czas
3. Ewa Sudolska - dubel

M20/30
1. Artur Małkowski - 00:59:22
2. Miron Kłosiński - ten sam czas
3. Sławomir Spławski - ten sam czas

M40/50
1. Tomasz Grobelny - 00:59:22
2. Artur Spławski - ten sam czas
3. Robert Sudoł - ten sam czas

M60+
1. Tadeusz Jasionek - 00:59:22
2. Marek Szymański - ten sam czas
3. Bogusław Malke - ten sam czas

To kolejny sukces Artura Małkowskiego. W ubiegłym tygodniu wygrał czwartek kolarski na torze samochodowym "Poznań" przed Sławomirem Spławskim i Szymonem Potasznikiem z KTK Kalisz. Dziś 20-latek z Kobylnicy znów triumfował i wydaje się kibicom oraz rywalom, że nabiera on wprawy w zwyciężaniu i odnoszeniu sukcesów. I że czyni to z radością i entuzjazmem.

                                    Piotr Kurek


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL