R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867402 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kolarze jadą przez lato

 

Dziś kolejny wyścig szosowy
na torze samochodowym "Poznań" 


Ostatnie chwile przed startem, czwartek 13 lipca 2017. Tor samochodowy "Poznań".
Fot. Piotr Kurek

Dziś, 18 lipca, odbędzie się kolejny wyścig szosowy na torze samochodowym "Poznań". Tym razem pasjonaci kolarstwa pokonają dwanaście rund. Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.00.

W miniony czwartek, 13 lipca, podczas trzynastego w tym roku czwartku kolarskiego kolarze amatorzy jechali dwadzieścia rund, czyli ponad 80 kilometrów. Od startu dio mety coś się działo. Mówiąc w wielkim skrócie, ani startujący, ani też obserwujący ich kibice nie mieli powodów do nudy. Średnia prędkość wypadła ponad 44 kilometry na godzinę.

Zwyciężył Jakub Najs z Grodziska Wielkopolskiego przed Piotrem Lisem z Korytnicy pod Ostrowem Wielkopolskim, trzecie miejsce zajął Robert Horodecki z Golczewa. Kolejne miejsca, do dziesiątego, zajęli: 4. Przemysław Rozwalka (Goniembice), 5. Bogumił Głuszkowski (Poznań), 6. Władysław Gładysiak (Poznań), 7. Wojciech Ziółkowski (Nowogard), 8. Franciszek Harbacewicz (Goleniów), 9. Artur Kozal (Mosina) i 10. Paweł Rychlicki (Poznań).

Prognoza pogody na dzień 18 lipca jest wielce optymistyczne. Nie ma padać, będzie bezwietrznie, temperatura powietrza nie osłabi determinacji kolarzy do ich szybkiej jazdy. Jej początek o godzinie 18,00. Weryfikacja zgłoszeń od 16.30 do 17.30.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL