R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41301898 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Policjanci jadą do Nowego Belęcina

 

W niedzielę 20 maja ich Mistrzostwa
Polski w Kolarstwie Szosowym

Policjanci z całej Polski w najbliższą niedzielę, 20 maja, rywalizować będą w Nowym Belęcinie pod Lesznem o Mistrzostwo Polski w kolarstwie szosowym. Impreza odbędzie się pod patronatem Komendanta Głównego Policji i jest częścią wydarzenia o nazwie Konwa Bike Race 2018.

Policjanci (także inni kolarze) ścigać się będą na dystansie 105 kilometrów, wielkość przewyższeń na tej trasie wyniesie 875 metrów. Start nastąpi o godzinie 10.00 przy sali wiejskiej w Nowym Belęcinie, skąd szosowcy pojadą dalej przez miejscowości Karchowo, Kleszczewo, Miąskowo, Bożą Wolę, Teklimyśl, Bojanice, Karchowo i Nowy Belęcin. Jedna runda liczyć będzie 21 kilometrów. Takich okrążeń będzie pięć.

Będzie też można tego dnia ścigać się na krótszej trasie - 63 kilometrów, na której przewyższenia wyniosą 525 metrów (start o 10.10). Swą szansę rywalizacji będą mieli także młodziczki i młodzicy oraz juniorki młodsze i juniorzy młodsi (1 runda - start 10.13).

Imprezę organizuje Stowarzyszenie Sportowe 64-sto oraz Policyjne Stowarzyszenie Sportowe "Pozytywnie zakręceni" z Leszna.

Zapisy do Konwa Bike Race 2018 i II Mistrzostw Polski Policji w Kolarstwie Szosowym odbywają się drogą elektroniczną poprzez stronę www.leszczynskaligarowerowa.pl oraz stronę firmy Ultimasport.pl, zaś biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy od 8.00 do 9.30.

  

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL