R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900549 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Czasówka w Obornikach

 

To już w najbliższą sobotę

 

W najbliższą sobotę (2 czerwca) odbędą się Mistrzostwa Obornik w kolarstwie szosowym - w jeździe indywidualnej na czas. Ich uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 12,6 km. 

W imprezie mogą uczestniczyć zawodnicy kategorii cyklosport i mastersi oraz amatorzy. Dozwolona jest jazda na rowerze innym niż szosowy. 

Startujący rozpoczną jazdę w Obornikach na ulicy Towarowej (na wysokości firmy DT Swiss Polska Sp. z o.o.) i pojadą w stronę miejscowości Rożnowo (ulicami Ks. Adama Schmidta, Nad Strugą, Łukowską), Łukowa, gdzie nastąpi nawrót i dalsze pedałowanie przez Rożnowo w stronę mety w Obornikach. Wyścig będzie się odbywał przy zamkniętym ruchu drogowym. 

Uczestnictwo w zawodach jest możliwe po zarejestrowaniu się drogą elektroniczną przez stronę internetową www.kolarstwo.oborniki.pl lub pod linkiem https://www.t2w.pl/zapisy/8, także zapisy w biurze zawodów w dniu imprezy najpóźniej do godziny 10.00.  

Organizatorami imprezy jest Sekcja Kolarska Stowarzyszenia OTS Motoklub Oborniki, pomagają i niezbędnego wsparcia udzieliły Urząd Miejski w Obornikach oraz Obornickie Centrum Sportu.

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL