R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900133 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
13 maja początek w Białymstoku,
finał 8 września w Rzeszowie

 

Lang Team zorganizuje cykl wyścigów w kolarstwie szosowym dla mastersów i amatorów


Prawie tysiąc pasjonatów kolarstwa wzięło udział w ubiegłorocznym Tour de Pologne Amatorów. Bukowina Tatrzańska, 5 sierpnia 2011.

Lider w organizacji wyścigów w Polsce - Czesław Lang, wziął pod swoje skrzydła kolejny projekt, imprezę szosową otwartą dla mastersów oraz kolarzy amatorów.

Pierwsza edycja wyścigu odbędzie się 13 maja w Białymstoku, dzień po Skandia Maraton Lang Team. Będzie to wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku dla mastersów i amatorów.

21 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w jeździe parami na czas i Wyścig o Puchar Burmistrza Bytowa w jeździe parami na czas amatorów.

8 września Lang Team zaprasza do Rzeszowa na Górskie Mistrzostwa Polski Masters i Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla amatorów. Zawody w Bytowie i Rzeszowie odbędą się dzień przed rywalizacją w Skandia Maraton Lang Team.

10 lipca w Jeleniej Górze odbędzie się etap pierwszy wyścigu Tour de Pologne Amatorów .15 lipca w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się etap drugi wyścigu Tour de Pologne Amatorów.

Regulamin Tour de Pologne amatorów znajduje się na stronie www.tourdepologneamatorow.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL