R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338934 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
W niedzielę wyścig szosowy w Jankowie Dolnym: I Memoriał Jerzego Palickiego

 

Dwa dystanse - 70 km i 35 km - do pokonania

W niedzielę 15 maja w okolicach Gniezna odbędzie się I Memoriał Jerzego Palickiego - wyścig szosowy o nazwie Błękitna Pętla na trasie z Jankowa Dolnego przez Wełnicę, Strzyżewo Kościelne, Lulkowo do Jankowa Dolnego.


Jednym z organizatorów niedzielnego wyścigu szosowego w Jankowie Dolnym jest Radosław Jaskulski (czerwona koszulka z napisem Szkoła Skoda Auto).

Zawodnicy sześciu kategorii męskich (juniorzy, elita oraz mastersi I, II, III i IV) oraz panie (open) będą mieli do pokonania dystans 70 kilometrów, cztery rundy o długości 17,5 km każda. Oddzielnie będą klasyfikowani superamatorzy (kobiety i meżczyni, którym przyjdzie przejechać dystans 35 kilometrów. Będą dwie premie górskie (na 17,5 km i 35 km) oraz dwie premie lotne (27,1 km i 62,1 km).

Startujący na 70 kilometrach ruszą na trasę o 13, dwie minuty później superamatorzy.

Biuro zawodów znajdować się będzie w okolicach Szkoły Podstawowej w Jankowie Dolnym. Zapisy od godziny 10 do 12.30.

Organizatorem wyścigu jest UKS Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego, niezbędnego wsparcia udzieliły Urząd Miasta Gniezna i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Komandorem wyścigu jest Dawid Marosz (509 200 101), z którym można się kontaktować w kwestiach związanych z wyścigiem. Na wszelkie pytania odpowie także Radosław Jaskulski (692 940 779) - jeden z działaczy UKS GKKG.

Jerzy Palicki był znanym w Polsce kolarzem szosowym i niedzielny wyścig, organizowany po raz pierwszy, poświęcony będzie jego pamięci. Żona zmarłego kolarza Pani Krystyna Palicka ufundowała wysokiej jakości siodełko kolarskie, które będzie losowane wśród wszystkich uczestników szosowych zmagań pod Gnieznem.

Regulamin imprezy, mapka i profil trasy na stronie http://www.gkkg.pl/news.php


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL