R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902629 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Kolarski czwartek już jutro!

 

Środowe 10 rund na torze "Poznań"


Kacper Szczepaniak w ładnym stylu wygrał 9 czerwca ósmy czwartek kolarski na torze samochodowym "Poznań". Drugi był Sławomir Spławski, trzeci Piotr Lis.
Fot. Krzysztof Nowak


Jutro, w środę 15 czerwca, na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się po raz dziewiąty w tym roku wyścig kolarski. Tym razem pasjonaci szosowego ścigania pokonają 10 rund (40860 metrów). Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.30. Trzeba mieć nadzieję, że pogoda nie zepsuje tego wydarzenia.

Będzie to dziewiąte spotkanie w ramach czwartków kolarskich. Pierwszy z nich (14 kwietnia) wygrał Artur Kozal z Mosiny, drugi (28 kwietnia) - Paweł Rychlicki z Poznania, trzeci (5 maja) - Marek Konwa z Leszna, czwarty (12 maja), piąty (19 maja) - Sławomir Spławski z Bogdanowa, szósty (26 maja) - Wojciech Sykała ze Złotnik, siódmy (2 czerwca) - Kacper Półtorak z Sobótki, ósmy (9 czerwca) - Kacper Szczepaniak ze Zwierzyna. . .

Biuro zawodów przyjmuje zgłoszenia od 17 do 18, start o godzinie 18.30

Czwartki kolarskie fotografuje z artystycznym zacięciem Krzysztof Nowak z Poznania. Jego zdjęcia są do obejrzenia na Facebooku pod adresem Lecznica Rowerów. Ostatnie pod datą 9 czerwca 2016, jest ich sporo i są ciekawe.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL