R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873822 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wieleń nad Notecią zaprasza

 

18 września 2010 roku
siódma edycja maratonu MTB Michałki

W czwartek 15 października 2009 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Wieleń odbyło się uroczyste podsumowanie imprezy sportowej, która od sześciu lat gromadzi coraz więcej chętnych do rywalizacji maratończyków MTB - w Michałkach.

W tym roku, biorąc także pod uwagę startujące dzieci, w Michałkach uczestniczyło 499 uczestników - rekord imprezy, która od 2004 roku gromadzi pasjonatów MTB nie tylko z Wielkopolski.


Burmistrz Wielenia Zbigniew Stochaj (z lewej), Magdalena Sobczak (wiceburmistrz), Hanna Forbrich (Urząd Miasta i Gminy) oraz Tomasz Kaczmarek - inicjator i organizator Michałków od ich pierwszej edycji.
Fot. Jolanta Kaczmarek

W czwartek w Urzędzie Miasta i Gminy Wieleń padło wiele ciepłych słów pod adresem, tych którzy przed laty podjęli się trudu organizacji najstarszego w Wielkopolsce maratonu na rowerach górskich - Tomasza Kaczmarka i skupionych wokół niego ludzi.

Mówiąc krótko, władze nadnoteckiego miasta z jego burmistrzem Zbigniewem Stochajem na czele były szczodre w komplementy i wyraziły wolę wsparcia Michałków - także w edycji 2010. Ustalono też ich datę: 18 września 2010.

Można mieć nadzieję, że siódma edycja Michałków będzie znów rekordowa, i że 18 września przyszłego roku w Wieleniu ponownie ustalony zostanie nowy rekord uczestnictwa: padnie po raz pierwszy granica 500 startujących.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL