R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41207178 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jeziorki czekają na kolarzy MTB

 

10 września kolejna impreza w ramach
Leszczyńskiej Ligi Rowerowej


Organizatorzy przygotowali takie czapeczki dla 250 osób, które jako pierwsze zgłoszą się i opłacą swój udział w niedzielnym maratonie MTB w Jeziorkach.

W najbliższą niedzielę, 10 września, nie tylko wielkopolscy fani kolarstwa górskiego jadą w stronę miejscowości Jeziorki, gdzie odbędzie się kolejny maraton MTB w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Startujący zmierzą się z trzema dystansami: Mega (60 km), Mini (22 km) i Hobby (22 km). Organizatorzy przygotowali nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych.

Jeziorki, niedaleko Osiecznej, od lat są miejscem rozgrywania maratonów MTB. Nie inaczej będzie w tym roku. Trasa, po której pojadą panie i panowie, jest urokliwe ładna, ale trzeba się będzie namęczyć, by stanąć na podium. Będzie to dobry kolarski interwał: po duktach leśnych, piaszczystych drogach i momentami po asfalcie. Nie zabraknie kilka stromych podjazdów i zjazdów, trzeba będzie uważać na kamienie i korzenie.

Ziemia Leszczyńska ma dobre nazwiska w polskim MTB. A jeśli do tego dodamy innych (z pozostałych zakątków Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej i Dolnego Śląska), którzy przyjadą do Jeziorek, to zapowiada się, jak co roku jesienią, sympatyczna impreza sportowo-rekreacyjna.

Jej pełna nazwa brzmi: Ciesiółka Auto Group Real 64-sto Maraton MTB. Organizatorem jest Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto z Leszna. Patronują przedsięwzięciu władze miasta Leszna, tutejszego Starostwa Powiatowego oraz gminy Osieczna.

Poza dorosłymi maratończykami swą oddzielną sportową szansę będą mieli młodzicy i juniorzy. Odbędą się także wyścigi dla dzieci.

Trwają zapisy internetowe pod adresem http://leszczynskaligarowerowa.pl, opłata startowa wynosi 40 złotych (płatne przelewem na konto organizatora do 9 września - 05 2490 0005 0000 4500 8530 1215). Biuro zawodów będzie czynne od 8 do 11, o 9.30 wystartują młodzicy i juniorzy, od 11 do 11.15 fani MTB na trzech dystansach.

Sympatyczna wiara z Leszna z Wojciechem Mizuro na czele zaprasza w niedzielę do Jeziorek. Będzie się naprawdę działo!

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL