R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888326 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
902 maratonczyków w Złotym Stoku

 

Bogdan Czarnota lepszy od Marka Galińskiego


Agnieszka Gulczyńska triumfowała w Skandia Maraton Lang Team w Chodzieży 16 kwietnia na dystansie Grand Fondo (na zdjęciu) i dziś, 30 kwietnia, była też najlepsza na Giga w Złotym Stoku.

Bardzo udany maraton MTB. Dzisiaj, 30 kwietnia, do Złotego Stoku zjechali najlepsi polscy kolarze górscy - z Markiem Galińskim na czele. Ścigało się dokładnie 902 pań i panów. Na najdłuższym dystansie (Giga) wygrał Bogdan Czarnota (Kross Racing Team) przed Adrianem Brzózką i Markiem Galińskim (obaj JBG 2 Professional MTB Team). Najlepszą panią na Giga okazała się Agnieszka Gulczyńska (Corratec Team Poznań).

W Złotym Stoku, poza braćmi Banachami - Robertem i Bartoszem oraz Markiem Konwą, startowali wszyscy najlepsi polscy kolarze górscy. Lista wyników na dystansie Giga do miejsca dwunastego obrazuje, że w Złotym Stoku byli wszyscy wielcy polskiego MTB.

W Złotym Stoku licznie wystartowali Wielkopolanie. Aleksander Dorożała z Rokietnicy (Kross Racing Team) był piąty na Giga, za Bogdanem Czarnotą, Adrianem Brzózką, Markiem Galińskim i Bartoszem Janowskim.

Rywalizację na Mega wygrał Bartłomiej Wawak (JBG2 Professional MTB Team), rocznik 1993, polski najbardziej utytułowany junior. Na Mini triumfował Bartosz Kołodziejczyk (Corratec Team) z Chodzieży.

Wyniki maratonu MTB w Złotym Stoku na stronie: http://www.mtbmarathon.com/ 

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL