R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327507 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Propozycje na najbliższy weekend

 

Kolarskie przełaje w Jeleniej Górze, zimowy maraton MTB w Karczewie


Cezary Zamana (na pierwszym planie) zaprasza w niedzielę 10 marca do Karczewa na zimowy maraton MTB.

W najbliższy weekend aktywni pasjonaci kolarstwa mogą się wybrać do Jeleniej Góry na dwudniowe zawody przełajowe lub w niedzielę do Karczewa, by uczestniczyć w zimowym maratonie MTB.

Wiesław Kucab - prezes Karkonoskiego Stowarzyszenia Cyklistów od jego początku, czyli od roku - serdecznie zaprasza do Jeleniej Góry na kolarskie przełaje, które są IV Pucharem Piastów Śląskich. Zaprasza także Michał Włoszczowski, brat naszej znakomitej kolarki górskiej, wiceprezes Karkonoskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

– Firma Quest jako główny sponsor bardzo nam pomogła, podobnie jak oddział Banku BGŻ w Jeleniej Górze, także Wydawnictwo Plan - mówi Wiesław Kucab, główny organizator dwudniowej imprezy przełajowej w Jeleniej Górze, także sędzia kolarski z prawie trzydziestoletnim stażem (od 1984 roku).

– W dwudniowej imprezie wystartują zawodnicy z Dolnego Śląska, dobrze znani specjaliści MTB z klubu kolarskiego KTM Złoty Stok, także z Górnika Wałbrzych, Orientu MTB Chojnów - podkreśla Wiesław Kucab. I dodaje: – Zapraszam wielkopolskich kolarzy do Jeleniej Góry na dwa dni przełajowego ścigania.
 

9 marca
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Przełajowym, Puchar QUESTSPORT (1. edycja)

Organizator: Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów
Gdzie: Jelenia Góra - ul. Lubańska
Start: godzina 11.15 - 11.45 (zawody dzieci), od 12 do 15.45 startują wszystkie kategorie wiekowe. Kolarskie zawody przełajowe na rundach o długości 2500 metrów. Zawodnicy elity oraz orlicy zaczynają rywalizację o 14.50. Biuro zawodów (stadion Miejskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Lubańskiej) przyjmuje zapisy w sobotę od 9 do 11.
Więcej informacji: http://www.kolarstwomasters.pl

10 marca

XI Memoriał Jana Kozłowskiego, Puchar QUESTSPORT (2. edycja - finał)

Organizator: Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów
Gdzie: Jelenia Góra - ul. Lubańska
Start: godzina 10.15 - 10.45 (zawody dzieci), od 11 do 14.45 startują wszystkie kategorie wiekowe. Kolarskie zawody przełajowe na rundach o długości 2500 metrów. Zawodnicy elity oraz orlicy zaczynają rywalizację o 13.50. Biuro zawodów (stadion Miejskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Lubańskiej) przyjmuje zapisy w niedzielę od 8 do 10.
Więcej informacji: http://www.kolarstwomasters.pl


10 marca
Santini Northtec MTB Zimą 2013

Organizator: Mazovia MTB - Cezary Zamana
Gdzie: Karczew
Start: godzina 10.00 - dystanse Mega (38 km) i Fit (19 km), 10.10 - dystans Hobby (7 km). Start - ulica Armii Krajowej 80. Biuro zawodów (hala sportowa - skrzyżowanie ulic Westerplatte i Otwockiej) przyjmuje zapisy w sobotę od 12 do 16 i w niedzielę od 7.30 do 9.30.
Więcej informacji: www.mazoviamtb.pl


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL