R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831832 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w niedzielę w Stęszewie

 

To już przedostatni Bike Cross
Maraton Gogol MTB w tym roku


 

W najbliższą niedzielę 28 sierpnia w Stęszewie odbędzie się kolejna edycja cyklu cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2016. Trzeba mieć nadzieję, że tym razem pogoda będzie łaskawa dla pasjonatów maratonów na rowerach górskich (nie to co w Czerwonaku), i że jak zwykle pojawi się na starcie ponad 600 osób.

To już przedostatnia okazja, aby rywalizować o jak najlepsze miejsce na mecie oraz zdobyć jeszcze kilka punktów do klasyfikacji generalnej. Najbliższe dwie edycje, z racji profilu trasy oraz miejsca w kalendarzu, pozwolą poprawić najgorsze wyniki z całego cyklu. Wiadomo, że profil niedzielnej rywalizacji w Stęszewie i na terenach Wielkopolskiego Parku Narodowego pozwala na szybką jazdę.

Tak jak przed rokiem, Stadion Miejski w Stęszewie (ul. Trzebawska) będzie ponownie miejscem startu i mety najpopularniejszego maratonu MTB w Wielkopolsce.

Trasa niedzielnego maratonu prawie taka jak czerwcowa edycja w Mosinie, ale pokonywana w odwrotnym kierunku. Będzie zmaganie z "Janosikiem" i asfaltem na ulicy Pożegowskiej w Mosinie. Jakby nie patrzeć, jazda rowerem po Wielkopolskim Parku Narodowym (także ta w wymiarze sportowym) jest zawsze czymś przyjemnym i radosnym.

Z kronikarskiego obowiązku trzeba przypomnieć, że w tym roku w cyklu odbyły się już maratony w Dolsku, Chodzieży, Wyrzysku, Mosinie, Skokach, Mściszewie, Suchym Lesie i Czerwonaku. Finał, jak zwykle od lat, w końcu września (25) w Łopuchowie.

28 sierpnia
Bike Cross Maraton Gogol MTB 2016

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Team Aktywny Stęszew
Gdzie: Stęszew - Stadion Miejski, ul. Trzebawska
Start: godzina 11.00 - dystans Mega, 11.30 - dystans Mini. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.45. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 64 km, Mini - 32 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL