R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41308706 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Szczecin zaprasza na maraton MTB

 

Niedziela 29 kwietnia - Puszcza Wkrzańska 

Inauguracyjna edycja Zachodniopomorskiego Pucharu MTB odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia w szczecińskiej Puszczy Wkrzańskiej. Startujący zmierzą się z dwoma dystansami - 50 kilometrów (Mega) i 25 km (Mini).

Start i meta oraz miasteczko zawodów zlokalizowane będą na Polanie Sportowej przy ul. Miodowej. Parkingi dla samochodów znajdują się przy ul. Miodowej. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 8:00, start pierwszych kategorii o 11:00.

Trasa przygotowana przez pasjonatów kolarstwa górskiego z ekipy Szczecin Trails ma 25 kilometrów Mini i 50 kilometrów Mega i odpowiednio 450 i 900 metrów przewyższeń, ale nie katuje podjazdami a całość płynie się w większości singlowymi odcinkami, które stanowią grubo ponad 70 procent trasy. Jest to najciekawsza trasa, jaką dotąd udało się wytyczyć w tym miejscu.

Każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy z pamiątkową koszulką oraz posiłek regenreacyjny po zawodach.

Na tegoroczny Zachodniopomorski Puchar MTB złożą się cztery maratony: trzy edycje w Szczecinie i jedna w Policach. Początek w najbliższą niedzielę w Puszczy Wkrzańskiej, wielki finał 9 września w Policach.

Pula nagród jak zawsze bogata: zegarki Festiny od salonów jubilerskich Terpiłowski, vouchery na 4-dniowe pobyty w Baltic Home Świnoujście, weekendowe jazdy najnowszymi modelami Skody.

Szczegóły niedzielnej imprezy oraz całego cyklu na stronie: www.zpmtb.pl, na który zaprasza Bartosz Licznerski z bratem Rafałem - dwaj niestrudzeni propagatorzy kolarstwa górskiego w Szczecinie. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL