R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329199 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
31 sierpnia Urad koło Cybinki
czeka na maratończyków MTB

 

Pula nagród przekracza 45 tysięcy złotych


Zawodnicy KTM ze Złotego Stoku przed rokiem startowali w Cybince.

31 sierpnia 2013 w Uradzie (woj. lubuskie, powiat słubicki, gmina Cybinka), odbędzie się VERUS K-SSSE MTB RACE. Pasjonaci maratonów na rowerach górskich zmierzą się z dwoma dystansami: Mini (26 km) i Mega (51 km). Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy w kategorii elita sięgną po premie finansowe.

Wzorem lat ubiegłych organizatorzy przygotowali malowniczą i wymagająca trasę, biegnącą po terenach Nadleśnictwa Cybinka, które w tym roku zostało jednym z głównych patronów imprezy, a jednocześnie jest jej sponsorem.

Wyścig odbędzie się na dwóch dystansach: Mega liczącym 51 km i Mini - 26 kilometrów.Trasa to szerokie dukty leśne, ale także sporo bardzo ciekawych single tracków. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a przy upalnej pogodzie w strefach bufetowych zadba o wszystkich oficjalna woda maratonu Wysowianka Zdrój.

Przygotowano sporo klasyfikacji dodatkowych, takich jak: IV Mistrzostwa Polski w maratonie MTB Branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka), II Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Służb Mundurowych, IV Grand Prix Województwa Lubuskiego MTB Amatorów, jak również tych, którzy wystartują po raz pierwszy, i tych którzy ważą więcej niż 100 kilogramów.


Do tego, w wyścigu głównym (Mega) wprowadzono kategorię elita (10 nagród finansowych), dla zawodników licencjonowanych i amatorów czujących się na siłach do rywalizacji z nimi. W klasyfikacji drużynowej na dystansach Mega i Mini przewidziano nagrody finansowe.

W trakcie imprezy odbędzie się Mini Festyn Rowerowy dla najmłodszych od 2 do 14 roku życia (13 wyścigów w 6 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców plus kategoria rowerki biegowe dla najmłodszych). Start dzieci jest bezpłatny, wszyscy dostaną medale i dyplomy uczestnictwa, najlepsze trójki dodatkowo puchary i nagrody, a na koniec wśród uczestników, rozlosowane zostaną dwa rowery.

Krzysztof Murdza ze Stowarzyszeniem FSL- Aktywni dla Powiatu i licznymi sponsorami, zadbali o cenne nagrody finansowe i rzeczowe oraz bardzo bogaty pakiet startowy, zawierający m.in. okolicznościowy T-shirt, baton, napój, ubezpieczenie NW, posiłek regeneracyjny po wyścigu, bufet na trasie i na mecie wyścigu, pamiątkowy numer startowy, pełne zabezpieczenie medyczne, chipowy pomiar czasu oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu niezwykle atrakcyjnych nagród dodatkowych. A w tym roku są to:
- tygodniowa wycieczka na Costa Brava z przelotem (www.giverola.es)
- tygodniowe wczasy lecznicze dla 2 osób w uzdrowisku Wysowa-Zdrój (www.uzdrowisko-wysowa.pl)
- 2 bilety VIP na mecz Bundesligi w Berlinie (www.herthabsc.de) oraz rowery górskie, TV LED 32” i wiele innych.

Pula tegorocznych nagród przekroczyła 45 tys. zł.

Już dziś na stronie: www.verusmaraton.pl można zapoznać się z regulaminem i dokonać rejestracji on-line.

Organizatorzy imprezy w Uradzie są także na Facebooku, gdzie prezentują najświeższe i najnowsze informacje dotyczące tegorocznych zawodów.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL