R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41322445 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Bike Cross Maraton Gogol MTB
tym razem wyjątkowo w sobotę

 

22 września impreza w Łopuchowie


W najbliższą sobotę, 22 września, w Łopuchowie odbędzie się kolejny Bike Cross Maraton Gogol MTB. Jego uczestnicy zmierzą się z dystansami Mega (44 km) i Mini (23 km). Odbędzie się także rowerowy Rajd z Duszą.

Boisko piłkarskie w Łopuchowie od lat jest miejscem rozgrywania maratonów na rowerach górskich, które organizuje Wojciech Gogolewski. Trasa tegorocznej rywalizacji różni się trochę od poprzednich. Po starcie panie i panowie pomkną szybko asfaltem (około 1 kilometra), by następnie wjechać w zieloną przestrzeń Puszczy Zielonka.

Podobnie, jak w Pobiedziskach, ścigający będą pokonywać rundy. W przypadku dystansu Mega fani MTB pojadą ich cztery, Mini - dwie. Wszystko tym razem zostało tak pomyślane, by zapewnić startującym maksium bezpieczeństwa.

Start na trasie 44 km o godzinie 11.15, Mini - piętnaście minut później. Odbędzie się także Rajd z Dusza: początek jazdy o godzinie 10.00.

rolex replica watches


Bike Cross Maraton Gogol MTB 2018

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca
Gdzie: Łopuchowo - boisko piłkarskie
Start: godzina 11.15 - dystans Mega, 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w sobotę od 8.00 do 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 23 km, Mega - 44 km. Odbędzie się także rowerowy Rajd z Duszą - godzina 10.00.
Więcej informacji: http://gpmtb.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL