R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888300 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Czesław Lang zaprasza na maratony MTB

 

Siedem edycji w pięknych zakątkach Polski


Czesław Lang organizuje maratony MTB i sam w nich startuje. Warszawa, kwiecień 2013.

Drodzy Przyjaciele,

Chciałbym Was gorąco zaprosić na trasę Skandia Maraton Lang Team 2015. Tegoroczny cykl zapowiada się pasjonująco. Zaplanowaliśmy siedem edycji w najpiękniejszych zakątkach Polski. Zapisy właśnie się rozpoczęły, a wszystkie szczegóły znajdziecie na www.skandiamaraton.pl

Idea Skandia Maraton Lang Team jest prosta – chcemy, aby jak najwięcej Polaków jeździło na rowerze. Systematycznie promujemy aktywny wypoczynek i zdrowy tryb życia. To przynosi efekty. Z badań wynika, że jazda na rowerze jest najczęstszym sposobem aktywnego wypoczynku Polaków. Nic dziwnego – niemal każdy umie jeździć na rowerze i niemal każdy taki rower posiada. Co roku obserwujemy prawdziwych pasjonatów, którzy niestrudzenie walczą na trasach Skandia Maraton Lang Team. Pokonują własne słabości, mierzą się z własnymi marzeniami i dają przykład innym. Jestem przekonany, że ci, którzy do tej pory obserwowali zmagania na trasie lub w miasteczku wyścigu, w tym sezonie sami wsiądą na rower i pokażą na co ich stać.

W tym roku Skandia Maraton Lang Team zwiedzi niemal całą Polskę. Rozpoczynamy już 25 kwietnia w Warszawie. Potem na mapie są kolejne etapy – Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Krokowa, Dąbrowa Górnicza i Kwidzyn. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji. W Warszawie odbędą się Mistrzostwa Polski Dziennikarzy, w Krakowie o tytuł będą walczyć energetycy, a podczas edycji rzeszowskiej rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Strażaków. Będzie mnóstwo konkursów i okazji do wygrania wspaniałych nagród.

Dodatkową motywacją jest prospołeczny wymiar imprezy. Skandia Maraton Lang Team to również Pozytywne Obroty. Akcja, która w 2014 roku spotkała się z szerokim zainteresowaniem i przyniosła niezwykły sukces. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, determinacji i chęci udało się zebrać niemal 80 rowerów, które przekazaliśmy wychowankom domów dziecka z miast, w których odbywały się edycje Skandia Maraton Lang Team. W tym roku będziemy kontynuować tę akcję, o jej nowej odsłonie poinformujemy już wkrótce.

Zapraszam więc na trasę Skandia Maraton Lang Team 2015. Zapełnijcie kolarskie trasy, zaproście znajomych, przyjedźcie całymi rodzinami. Czeka na Was wielka kolarska przygoda i niezapomniane wrażenia.

                                                                Z kolarskim pozdrowieniem,
                                                                                           Czesław Lang

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL