R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572221 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W najbliższą niedzielę
maraton MTB w Jeziorkach

 

Pula nagród wynosi ponad 10 tysięcy złotych


Wojciech Mizuro (na drugim miejscu) podczas maratonu MTB z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric 2016 w Lubrzy. Prezes Klubu Sportowego REAL 64-STO Leszno zaprasza w najbliższą niedzielę do Jeziorek koło Osiecznej.
Fot. FOTOMTB.PL

W najbliższą niedzielę, 11 września, w Jeziorkach koło Osiecznej odbędzie się maraton MTB w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Jego uczestniczy zmierzą się z czteroma dystansami: Mega (55 km), Mini (35 km), Hobby i Junior (21 km) oraz Młodzik (7 km). Organizatorzy imprezy serdecznie na nią zapraszają i informują, że na najlepszych startujących czekają premie finansowe, pula zaś nagród rzeczowych przekracza 10 tysięcy złotych.

Jeziorki to niewielka, ale urokliwa wieś w okolicach Osiecznej. Maratończycy będą mieli okazję podziwiać ładną okolicę i pedałować duktami leśnymi, asfaltami po drogach publicznych. Nie zabraknie podjazdów i zjazdów. Tu i ówdzie pojawią się kamienie i korzenie.

Maratony MTB w tym miejscu mają juz swoją wieloletnią tradycję. Ten niedzielny, to jubileuszowy. Jego pełna nazwa X REAL 64-STO Ciesiółka Auto Gropu Maraton MTB 2016. W ramach imprezy zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Branży Budowalnej w Maratonie MTB. Zawody odbędą się pod patronatem honorowym burmistrza miasta i gminy Osieczna.

W niedzielę każdy będzie mógł wybrać dystans dla siebie. Najlepiej przygotowani do wysiłku i sportowej rywalizacji zapewne popedałują na trasie Mega (około 55 km), ci z Mini (35 km), dla początkujących i rowerowej młodzieży dystans liczyć będzie 21 km. Dla najmłodszych trasa liczyć będzie 7 km (kilka rund wokół miasteczka rowerowego w Jeziorkach.

Jak na jubileusz przystało, organizatorzy zapewniają najlepszym zawodnikom premie finansowe w wysokości od 300,00 do 50,00 złotych: dla pierwszych trzech osób na dystansach Mega i Mini. Wartość nagród rzeczowych wynosi ponad 10 tysięcy złotych, w tym dwa markowe rowery.

Fani MTB aż nadto dobrze wiedzą, że jest to jeden ostatni z maratonów na rowerach górskich w Wielkopolsce w tym sezonie. Warto się wybrać pod Leszno, warto wystartować, warto wrócić do domu z dobrą nagrodą, co gwarantuje główny organizator imprezy - Wojciech Mizuro, prezes Klubu Sportowego REAL 64-STO i zarazem skuteczny człowiek biznesu o duszy kolarza.

11 września
X REAL 64-STO Ciesiółka Auto Group Maraton MTB 2016

Organizator: Klub Sportowy REAL 64-STO Leszno
Gdzie: Jeziorki koło Osiecznej
Start: godz. 9.30 - dystans Młodzik, 11.00 - Mega, 11.05 - Mini, 11.10 - Hobby i Junior. Wyścig dla dzieci - 11.20. Zapisy w sobotę od 17 do 19, w niedzielę od 8 do 10.
Więcej informacji: http://www.llr.com.pl

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL