R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688473 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jak dojechać do Wielenia?

 

Rady organizatora - Tomasza Kaczmarka

Tomasz Kaczmarek, główny organizator "Michałków", zaleca - biorąc pod uwagę roboty drogowe - najprostszy dojazd do Wielenia.

1. Ze względu na budowę ronda przy wjeździe do Wielenia drogą 181 z Drezdenka i z Czarnkowa, wprowadzono ruch wahadłowy. Dla jadących z Poznania, radzę jechać przez Czarnków. A w Czarnkowie do Wielenia nie drogą 181, lecz drogą 178 w kierunku Wałcza , a potem do Wielenia drogą 174. Z kierunku Drezdenka lepiej wybrać drogę przez Krzyż Wielkopolski, czyli 174.

2. Prośba: dla ułatwienia wjazdu na parking przy stadionie proszę włożyć za przednią szybę samochodu białą kartkę, która będzie widoczna dla kierujacych ruchem.

3. Rywalizujcie fair. Jedźcie po oznakowanej trasie. Gdyby nie było oznakowania przez 200 metrów, to znaczy, że nie jesteście na trasie maratonu MTB. Wówczas zawróćcie, a na pewno znaki się znajdą. Jest ich na całej trasie ponad 1000. Są to namalowane na stałe na drzewach czerwone strzałki z literą M (opis trasy -http://www.maraton.wielen.pl/?page_id=1302), tabliczki, taśmy - krawaty, strzałki na asfalcie. Kilkadziesiąt punktów kontrolnych. Maty elektroniczne, sędziowie, policja, straż leśna. Jeśli zrezygnujecie lub nie pojedziecie po trasie zgłoście to sędziemu. Nie będzie dyskwalifikacji, nie będziecie klasyfikowani, lecz można wówczas brać udział w tomboli z atrakcyjnymi nagrodami.

14 września
Maraton MTB "Michałki" 2013

Organizator: UKS Płomień Wieleń, Urząd Miasta w Wieleniu
Gdzie: Wieleń, Stadion Miejski im. Józefa Nojego
Start: godzina 10 - dystanse Giga i Mega, 10.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w piątek od godziny 17 do 20, w sobotę od 7.30 do 10.15. Trzy dystanse do pokonania: Mini - 34 km, Mega - 57 km, Giga - 100 km.
Więcej informacji: http://www.maraton.wielen.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL