R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867522 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mrozy czekają na pasjonatów rowerów

 

Jutro finał Santini Northtec MTB Zimą 2013


Cezary Zamana zaprasza na finał cyklu Santini Northtec MTB Zimą 2013.

Fot. Z. Kowalski/www.mazoviamtb.pl

Jutro, w sobotę 23 marca, w Mrozach odbędzie się finał cyklu Santini Northtec MTB Zimą 2013.

Pierwsze dwie imprezy z cyklu Santini Northtec MTB Zimą odbyły się w Jabłonnie i Karczewie. Prawdziwie zimowe i śnieżne warunki stanowiły wyzwanie dla zawodników, którzy jednak świetnie sobie z nim poradzili i udowodnili, że jazda na rowerze zimą jest niezwykle emocjonująca.

Jutro, w sobotę 23 marca, o godzinie 10.00 rozpocznie się finał cyklu zimowego w Mrozach, gdzie odbędzie się dekoracja i przyznanie nagród w klasyfikacji generalnej.

Mrozy będą gościć zimowy maraton już po raz szósty. Jest to lokalizacja szczególnie lubiana i ceniona przez zawodników, a wieloletnia, bardzo dobra współpraca z władzami lokalnymi przyczynia się do udanej organizacji imprez w tym miejscu. Z każdym rokiem wzrasta liczba zawodników startujących w zimowych maratonach Santini Northtec MTB Zimą, a najwyższa frekwencja co roku ma miejsce właśnie w Mrozach.

Trasa w Mrozach jest niezwykle ciekawa i malownicza. Wzgórza i przestrzeń zapewnią zawodnikom interesujące przeżycia i bezpieczne warunki przejazdu.

Tradycyjnie, mogą oni wybierać jeden spośród trzech dystansów. Dla wytrwałych i doświadczonych kolarzy proponowany jest dystans Mega, którego pokonanie zajmie około 1,5 h. Drugim jest około godzinny dystans Fit oraz specjalnie przygotowana dla początkujących zimowych kolarzy półgodzinna trasa Hobby.

Odpowiednie zaplecze, konieczne przy tego typu imprezach, będzie do dyspozycji uczestników w Szkole Podstawowej. Będą mogli oni skorzystać z ciepłych pomieszczeń, szatni, pryszniców, depozytu oraz serwisu rowerów. Ponadto, organizatorzy zapewnią ciepłe napoje na trasie, a po przejeździe regeneracyjny posiłek.

Podczas finału odbędzie się losowanie wśród uczestników roweru marki Northtec, sponsora tytularnego cyklu.

Maraton w Mrozach będzie pierwszą konkurencją "Duathlonu na raty", organizowanego we współpracy z Fundacją "Maraton Warszawski". Druga konkurencja to "Półmaraton Warszawski", który odbędzie się następnego dnia, w niedzielę 24 marca. Suma czasów z dystansu Mega, liczącego ok. 40 kilometrów oraz z maratonu biegowego na ponad 20 kilometrów wyłonią najlepszych duathlonistów.

23 marca
Santini Northtec MTB Zimą

Organizator: Mazovia MTB - Cezary Zamana
Gdzie: Mrozy
Start: godzina 10.00 - dystanse Mega (36 km) i Fit (18 km), 10.10 - dystans Hobby (6 km). Start - boisko szkolne Szkoły Podstawowej w Mrozach, ulica Szkolna 2. Biuro zawodów (Szkoła Podstawowa) przyjmuje zapisy w piątek od 16 do 18 i w sobotę od 7.30 do 9.30.
Więcej informacji: http://www.mazoviamtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL