R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888655 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę maraton w Lubrzy

 

To już czwarte zawody tegorocznego cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB


 

30 czerwca w Lubrzy odbędzie się kolejny, czwarty maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013. Za nami są już zawody w Olejnicy, Sulechowie i Kargowej. Na cały cykl składa się 7 imprez – po Lubrzy kolejne maratony odbędą się w Zielonej Góze, Nowej Soli i Wolsztynie.

Startujący w Lubrzy zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - 28 km i Mega - 57 kilometrów. Tak, jak we wszytskich poprzednich zawodach, zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w licznych kategoriach wiekowych, także drużynowo. Odbędą się też wyścigi dla dzieci i młodzieży.

Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe w kategorii elita o łącznej wartości 5500 złotych. Po wyścigu wśród wszystkich zawodników odbędzie się losowanie nagród, w tym markowego roweru górskiego.

Podczas wyścigu odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz chorej Ani!!! - więcej informacji na ten temat na www.mtb.kaczmarekelectric.pl

30 czerwca
GP Kaczmarek Electric MTB

Organizator: Gmina Lubrza
Gdzie: Lubrza - MRU "Pętla Boryszyńska" w Boryszynie
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów od godziny 8 - 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 28 km, Mega - 57 km.
Więcej informacji: www.mtb.kaczmarekelectric.pl

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL