R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41832720 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Namiastka prawdziwego XC

 

W niedzielę maraton MTB w Pobiedziskach/ Promnie W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, w Pobiedziskach/ Promnie odbędzie się Bike Cross Maraton Gogol MTB. Tym razem startujący będą rywalizować na 7-kilometrowej rundzie, która swą charakterystyką przypomina prawdziwe cross country. Ci z dystansu Mini pojadą ich trzy, ci z Mega - sześć.


Informacja podstawowa jest taka, że impreza ma w nazwie miejscowość Pobiedziska, ale odbędzie się na terenie rezerwatu Promno, w okolicach parkingu leśnego. 

Jak przed rokiem, pasjonaci kolarstwa górskiego rywalizować będą na 7-kilometrowej rundzie. Jej charakterystyka przypomina trasę prawdziwego cross country. Ci z dystansu Mini pojadą ich trzy, ci z Mega - sześć. Kibice będą mogli na bieżąco śledzić rywalizację, a zawodnicy, po zapoznaniu się po pierwszym okrążeniu z trasą, skuteczniej rywalizować o miejsce na mecie.

O godzinie 10.00 startują zawodnicy z Mini (sektory 4, 5, 6, 7 - open), o 11.45 też ci Mini (sektory 1, 2, 3), o 13.45 panie i panowie z Mega.

Biuro zawodów otwiera swe podwoje o 8.30, zakończenie imprezy planowane jest na 16.30.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL