R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831856 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mazovia startuje w Zgierzu

 

Cztery dystanse do pokonania w niedzielę

W tym roku miejscem startu i mety pierwszej edycji cyklu maratonów MTB Mazovii organizowanej w dniu 25 kwietnia 2010 roku na terenie województwa łódzkiego będzie Ośrodek Wypoczynkowy Malinka w Zgierzu.

Trasy poszczególnych dystansów będą wiodły ciekawymi zakątkami okolic Zgierza, bardzo malowniczymi i atrakcyjnymi pod względem terenowym. Pierwsza połowa dość szybka, zakończona malowniczym single trackiem nad rzeką Moszczenicą, druga zaś wiedzie równomiernie do góry, a im bliżej mety staje się ciekawsza, ukazując coraz to nowe nieznane dotąd na maratonach górki i przewyższenia. Finałem całej zabawy jest dwukrotny podjazd na znany stok narciarski Malinka, który na pewno wyciśnie z uczestników ósme poty, a czołówce pozwoli na pokazanie kto tak naprawdę jest najlepszy.

Trasa nowo wprowadzonego w tym roku dystansu Fit (21 km), dla tych, którzy pierwszy raz startują i pań, jest wyjątkowo urocza i poprowadzona przy rezerwacie Moszczenica. Dystanse Giga 76 km i Mega 42 km to najciekawsze pejzaże w centralnej Polsce na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Dystans dla najmłodszych Hobby (6 km) poprowadzony bezpiecznie trasą odpowiednią dla najmłodszych uczestników.

W miasteczku sportowym znajdą się stoiska wystawców ze sportową odzieżą i akcesoriami rowerowymi. Dla uczestników przewidziano tombolę z nagrodami. Dla dzieci trampoliny i dmuchańce oraz plac zabaw pod namiotem. Po starcie maratonu konkursy dla dzieci z nagrodami.

Biuro zawodów czynne w sobotę 24 kwietnia w Centrum Zgierza przy Urzędzie Miasta, plac Jana Pawła II 16, w godzinach od14.00 do 18.00, zaś  o godz. 17.00 zorganizowany będzie przejazd na Ośrodek Wypoczynkowy Malinka i oficjalny objazd trasy dystansu Hobby.

Natomiast 25 kwietnia biuro rejestrujące uczestników będzie czynne w Ośrodku Malinka przed startem maratonu w godzinach 8.00-10.30.

Szczegółowe informacje na stronie WWW.mazoviamtb.pl


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL