R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41393022 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Dziewięć wielkopolskich maratonów MTB
w sezonie 2014

 

Początek 13 kwietnia w Dolsku, wielki
finał 5 października w Łopuchowie


Bike Cross Maraton Wielkopolska Gogol MTB 2014 - dziewięć imprez w tym sezonie.

Bike Cross Maraton Wielkopolska Gogol MTB 2014 - to ostateczna i oficjalna nazwa piątego już sezonu maratonów MTB w naszym regionie spod znaku GOGOL MTB - zawodów organizowanych przez ekipę Wojciecha Gogolewskiego. Pierwsze zawody w cyklu odbędą się 13 kwietnia w Dolsku, finał 5 października w Łopuchowie. Na całość złoży się 9 edycji, z czego 6 w Wielkopolsce, 3 zaś poza jej granicami.

Wielkopolscy fani maratonów MTB, zapraszamy do udziału także entuzjastów rowerów górskich z innych części Polski, będą mogli brać udział w 9 imprezach. Inauguracyjna odbędzie się 13 kwietnia w Dolsku, ładnym miejscu i kojarzonym z Wojciechem Mrozem - wieloletnim sponsorem polskiego kolarstwa szosowego i górskiego.

4 maja Połczyn-Zdrój (Zachodniopomorskie) będzie areną zmagań amatorów kolarstwa w przepięknej okolicy. Kolejne imprezy zaplanowano na: 1 czerwca - Krzywa Wieś koło Złotowa, 15 czerwca - Wyrzysk, 22 czerwca - Barlinek (Zachodniopomorskie), 6 lipca - Murowana Goślina, 10 sierpnia - Suchy Las, 24 sierpnia - Wałcz (Zachodniopomorskie) i 5 października wielki finał w Łopuchowie.

Patronat honorowy nad całym cyklem imprez sprawuje marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak.

W trakcie całego cyklu odbędzie się dodatkowa rywalizacja o "Koronę Szczytów". Połczyn-Zdrój, Krzywa Wieś i Wyrzysk to trzy imprezy, podczas których na dystansie Mega przewyższenie przekroczy 1000 metrów nad poziomem morza. Zatem oprócz rywalizacji open w klasyfikacji generalnej dodatkowo będzie można zdobyć zaszczytny tytuł "Górala Nizinnego 2014", (również panie będą walczyć w tej kategorii o miano "Góralki Nizinnej 2014").

Więcej informacji o tegorocznym cyklu wielkopolskich maratonów MTB na stronie http://www.bikecrossmaraton.pl/


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL