R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41337555 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jacek Rogowski
zaprasza do Kościerzyny

 

X Kościerski Maraton MTB 

 

W najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, odbędzie się X Kościerski Maraton MTB. Na jego jubileuszową edycję zaprasza do Kościerzyny Jacek Rogowski - znany w całej Polsce fan kolarstwa górskiego z tego miasta.

Organizatorzy przygotowali bardzo ciekawe trasy. Ta najdłuższa (Mega) liczy 74 kilometry, MIni - 39 km. Startujący pojadą w malowniczej okolicy, w samym sercu Kaszub. Odbędą się także wyścigi dla dzieci. Start o godzinie 11.00 - Mega, o 11.05 - Mini. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.30.. Opłata startowa wynosi 50 złotych, dzieci są z niej zwolnione.

Biorąc pod uwagę, że jest to jubileuszowy maraton MTB, organizatorzy przygotowali okolicznościowe medale oraz nagrody finansowe. Pierwszych trzech zawodników w klasyfikacji każdej kategorii na dystansie Mini i Mega otrzymuje trofea sportowe i nagrody pieniężne (od 50,00 do 250,00 złotych).

Miasteczko rowerowe będzie zlokalizowane przy ulicy Strzelnica 2, obok Centrum Kultury Kaszubskiej. Imprezę organizuje Kościerzyńskie Stowarszyszenie Rowerowe "Kaszubski Szlak".
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL