R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902556 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Tadeusz Kłos poprowadzi dziś do jazdy
ekipę kolarzy z Mudowanej Gośliny

 

Wielki finał Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB w Łopuchowie


Tadeusz Kłos jest dynamicznym przedsiębiorcą i zarazem szefem kolarskiego temu MTB z Murowanej Gośliny.

Taduesz Kłos poprowadzi dziś (w niedzielę 23 września) do jazdy w Łopuchowie ekipę kolarzy z Murowanej Gośliny, którzy wezmą udział w wielkim finale Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB. Będzie ich prawie trzydziestu i pojadą oni na dystansie Mini (32 km) lub Mega (64 kilometry).

Tadeusz Kłos jest człowiekim czynu i biznesu. Wspólnie z żoną Zdzisławą prowadzą dwie firmy: spedycyjno-transportową oraz serwisu samochodów cieżarowych i naczep, jak również stację benzynową. Zatrudniają w sumie około 50 osób, w tym także uczniów. Jakby nie patrzeć, są jednymi z większych pracodawców w Murowanej Goślinie.

Urodzony w 1959 roku Tadeusz Kłos w lipcu 2010 roku po raz pierwszy w Murowanej Goślinie wystartował w maratonie MTB, którego organizatorem był Grzegorz Golonko. Tak to się zaczęło w wymiarze indywidualnym.

W wymiarze społecznym, od początku tego roku przedsiębiorca z Murowanej Gośliny prowadzi T.Kłos Team MTB. Ekipa liczy 26 osób. Najstarszym jej członkiem jest Bogdan Kobus (rocznik 1943), najmłodszym 12-letni Sebastian Dudziak (obaj z Murowanej Gośliny). W biało-czerwonych barwach startuje także rodzina Madejów: Paweł (ojciec), Zuzanna, Agata i Jacek (córki i syn), rodzina Smyków z Wągrowca, Bartłomiej Radecki i Tomasz Radecki, Patrycja Petroczko ze Śremu, Małgorzata Gogolewska z Wągrowca oraz Jarosław Sobieszański.

Tadeusz Kłos przejął pałeczkę społecznej odpowiedzialności za prowadzenie teamu MTB z Murowanej Goślinie po zmarłym nagle Ryszardzie Osiadło (Aves Murowana Goślina). Człowiek biznesu z branży samochodowej zarządza w swej firmie flotą 21 tirów i kieruje społecznie ekipą pasjonatów kolarstwa górskiego z Murowanej Gośliny.

Dziś zobaczymy ich w Łopuchowie o poranku, gdy wystartują w wielkim finale Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB. Pojedzie także Tadeusz Kłos, który zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej po siedmiu edycjach naszego największego regionalnego cyklu maratonów MTB.
 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL