R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41337153 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Czy Poznań pobije Wrocław?

 

Jutro Bike Maraton nad Jeziorem Maltańskim


Gdy dziś po godzinie 20 zachodziło słońce nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu, tłum bikerów cierpliwe zapisywał się do startu w jutrzejszym Bike Maratonie.


Maciej Grabek (z lewej) już szósty rok z rzędu organizuje Bike Maraton w Poznaniu. Obok Piotr Pawlak, szef Corratec Teamu, który dziś zgłosił do niedzielnego startu aż 55 zawodniczek i zawodników.


Piotr Grzonka, przedsiębiorca z Puszczykowa i zarazem sponsor kolarstwa, jutro pojedzie w Bike Maratonie na dystansie Mega z numerem 3787.


W niedzielę 4 września w Poznaniu odbędzie się Bike Maraton. O godzinie 11.00 znad Jeziora Maltańskiego ruszą pasjonaci MTB z całego kraju. Będę mieli do pokonania trzy dystanse: Haro (Mini) - 29 km, Mega - 63 km i Giga - ponad 90 kilometrów.

Wielką niewiadomą jest liczba startujących w niedzielnym maratonie MTB. 17 kwietnia 2011 we Wrocławiu ścigało się ponad 1800 pań i panów (rekord Polski), o tym ilu chętnych zechce rywalizować w niedzielę w Grodzie Przemysła - okaże się jutro o godzinie 11. Jest swego rodzaju chciejstwem marzenie o tym, by we wrześniowy poranek nad Maltą było więcej pasjonatów rowerów niż w kwietniu w stolicy Dolnego Śląska.


Ciekawe, kto z trojga tych osób w niedzielę wystartuje w poznańskim Bike Maratonie?


Poznański Corratec Team wystawia jutro aż 55 zawodniczek i zawodników - w tym swoje gwiazdy, jak choćby Magdalena Hałajczak, Agnieszka Gulczyńska, Małgorzata Zellner, Andrzej Kaiser, Radosław Tecław, Sławomir Pituch, Andrzej Kaczmarek. Swą sportową formę chce sprawdzić, zapewne na dystansie Mega, Piotr Pawlak - szef Corratec Teamu.

BIKEMaraton 2011

Organizator: Grabek Promotion, Urząd Miasta Poznania
Gdzie: Poznań - hangary nad Jeziorem Maltańskim
Start: godzina 11 - dystanse Giga, Mega i Haro. Biuro zawodów czynne w sobotę od 16 do 21, w niedzielę od 8.00 do 10.30.Trzy dystanse do pokonania: Haro - 29 km, Mega - 63 km, Giga - 96 km.
Więcej informacji: http://bikemaraton.com.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL