R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825184 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
21 kwietnia wielkie otwarcie w Legionowie

 

Merida Mazovia MTB Marathon już po raz dziewiąty

Przedłużająca się zimowa aura opóźniła start sezonu rowerowego. Pierwszy maraton cyklu, otwierający dziewiąty sezon maratonów Mazovii, odbędzie się 21 kwietnia w Legionowie, gdzie organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby 1500 uczestników. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Legionowa oraz starosta powiatu legionowskiego.

Maratony Merida Mazovia MTB organizowane przez Cezarego Zamanę to prawdziwe sportowe wyzwania, ale także możliwość, by aktywnie spędzić czas w rodzinnym gronie. Bezpieczeństwo, odpowiednie zaplecze, atrakcyjne nagrody o wartości 200 tysięcy złotych w klasyfikacji generalnej oraz zróżnicowane dystanse gwarantują, że każdy wielbiciel jazdy na rowerze znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy zadbają o rozrywkę dla wszystkich dzieci, przygotowując namiot z zabawkami oraz mini-wyścigi. Na najmłodszych czekać będą rowerki biegowe oraz zamknięty tor Pucky Race.

Malownicza trasa w Lesie Chotomowskim z pewnością zapewni zawodnikom odpowiednią porcję wrażeń na otwarcie sezonu. Na trasę w Legionowie składać się będą szybkie dukty leśne, które wymagają szczególnej uwagi oraz szybkich reakcji. Wyzwanie to można porównać do słynnego wyścigu Paryż- Roubaix, wyścigu na sekcjach kocich łbów, podczas gdy w Legionowie będą to sekcje wydm z korzeniami i piachem. Ponadto na uczestników czekać będzie wiele atrakcyjnych techniczne singiel tracków, przez lata wytyczanych w lesie przez cykl Mazovii. W niektórych miejscach można spodziewać się błota, będącego pozostałością roztopów po tegorocznej śnieżnej zimie.

Zawodnicy tradycyjnie będą mogli zdecydować się na jeden z trzech dystansów, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać wyzwanie dostosowane do swoich umiejętności. Dystans Hobby, który liczy 6 km, dedykowany jest dzieciom i ich opiekunom oraz młodszym zawodnikom. Fit, mający 32 km, to dystans dla średniozaawansowanych uczestników. Natomiast liczący 55 km Mega jest dystansem przeznaczonym dla wytrzymałych i doświadczonych zawodników. Na dystansie Mega zorganizowane będą aż trzy bufety z napojami izotonicznymi, wodą i batonami.

Zapleczem bazy zawodów będzie nowoczesny obiekt Areny Legionowo. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji specjalnie przygotowane zaplecze, posiłek, myjnię rowerową, a dla chętnych możiwość wypożyczenia roweru. Na terenie Areny znajdą się stoiska z odzieżą kolarską, odżywkami i częściami rowerowymi.

Audemars Piguet Replica

21 kwietnia
Merida Mazovia MTB Marathon 2013

Organizator: Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak
Gdzie: Legionowo - Arena, ul. Bolesława Chrobrego 50
Start: godzina 11 - dystanse Giga, Mega, Fit, godzina 11.15 - dystans Hobby. Biuro zawodów czynne w sobotę od 12 do 18, w niedzielę od 8 do 10.30. Trzy dystanse do pokonania: Hobby - 7 km, Fit - 30 km, Mega - 50 km.
Więcej informacji: http://www.mazoviamtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL