R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873496 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w Suchym Lesie

 

W niedzielę przedostatnia edycja
Bike Cross Maraton Gogol MTB 2017

W najbliższą niedzielę (24 września) w Suchym Lesie odbędzie się przedostatnia w tym roku edycja cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB. Tradycyjnie, fani kolarstwa górskiego będą mieli do wyboru dwa dystanse: Mega (64 kilometry) i Mini (32 km).

Suchy Las już od dziewięciu lat gości fanów kolarstwa górskiego. Okolica w idealny sposób nadaje się do ścigania na rowerach MTB. Tak też i będzie w niedzielę 23 września, gdy kilkuset pań i mężczyzn rozpocznie pedałowanie na ulicy Bogusłąwskiego (w pobliżu pętli autobusowej).

Tak jak w ubiegłym roku, maratończycy ruszą z Suchego Lasu w stronę poligonu. Potem dotrą w okolice pałacu w Biedrusku. Nie zabraknie niespodzianek w dalszej części trasy. Potem Szlak Nadwarciański i powrót do miasteczka rowerowego przez Morasko.

Bike Cross Maraton Gogol MTB to także Rowerowe Przedszkole, samochód marki Volkswagen Golf losowany wśród zwycięzców wszystkich kategorii wiekowych na obu dystansach i jeszcze kilka standardowych atrakcji.

Spotykamy się w niedzielę w Suchym Lesie, dokąd zapraszają wójt gminy Grzegorz Wojtera i główny organizator tego cyklu masratonów MTB Wojciech Gogolewski.

W tym roku w cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB odbyły się imprezy w Dolsku, Mosinie, Chodzieży, Wyrzysku, Skokach, Mściszewie, Czerwonaku, Pobiedziskach i Stęszewie. Ta w Suchym Lesie jest przedostatnia. Finał - 8 października w Łopuchowie. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL