R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900179 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Jedziemy do Łopuchowa

 

W niedzielę finał cyklu Grand Prix Wielkopolski
w maratonach rowerowych MTB

 

W najbliższą niedzielę, 6 października w Łopuchowie odbędzie się wielki finał cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach rowerowych MTB. Zawodniczki i zawodnicy zmierzą się z dwoma dystansami: Mega - 62 km i Mini - 31 km.

Niedzielne spotkanie pasjonatów rowerów górskich będzie, tak na dobrą sprawę, pożegnaniem maratonów MTB w tym roku w Wielkopolsce. Można mieć nadzieję, że na obrzeża Puszczy Zielonka, do niewielkiej wioski pod Murowaną Gośliną, licznie przyjadą znani zawodnicy, jak i amatorzy.

Radosław Lonka z Wrześni, dwukrotny triumfator Tour de Pologne Amatorów (w latach 2011-2012), w minioną sobotę pokazał, że w końcu sezonu jest w znakomitej formie. W Kwidzynie, podczas wielkiego finału Skandia Maraton Lang Team, wygrał rywalizację na dystansie Medio (54 km), zostawiając za sobą ponad 250 startujących płci obojga.

Natomiast inny Wielkopolanin Michał Górniak z Piły wygrał pewnie w Kwidzynie jazdę na dystansie Mini (42 km), będąc lepszym aż od 431 zawodniczek i zawodników.

Przed rokiem Łopuchowie, gdzie też się odbył finał cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach rowerowych MTB, na dystansie Mega triumfował były szosowiec Mateusz Mróz przed Pawłem Cieślikiem - kolarzem Bank BGŻ Teamu.

Można przypuszczać i być przekonanym, że w Łopuchowie sezon maratonów MTB pożegna kilkaset zawodniczek i zawodników. Prognozy pogody na niedzielę są wielce obiecujące. Wypada zatem pojawić się w tym urokliwym miejscu Wielkopolski, by się sportowo pościgać i pożegnać dobry rok dla wielkopolskich maratonów w dobrym towarzystwie.

6 października
Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Łopuchowo - boisko sportowe
Start: godzina 11 - dystans Mega, 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w sobotę od 16 do 19 i w niedzielę od 8 do 10.45. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 62 km, Mini - 31 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL