R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826833 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Do zobaczenia na starcie w Krakowie!

 

Euro Bike Kaczmarek Electric Team
w silnym składzie rusza pod Wawel


Michał Kowalczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) jutro wystartuje w Krakowie na dystansie Grand Fondo. Obok niego pojedzie kolega klubowy Andrzej Kaiser. Obaj triumfowali przed rokiem w Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.
Fot. Piotr Kurek 

Jutro, 31 maja, o poranku rozpocznie się rywalizacja na trasie krakowskiej edycji Skandia Maraton Lang Team. Na uczestników czeka zmieniona trasa. - Ciekawa pod względem nawierzchni i ukształtowania terenu! - zapowiada Lech Piasecki, dyrektor do spraw sportowych firmy Lang Team. Pod Wawel, na miejscowe Błonia, wybiera się w silnym składzie Euro Bike Kaczmarek Electric Team z Poznania pod wodzą Piotra Pawlaka.

Krakowska edycja Skandia Maraton Lang Team odbędzie się jutro, w sobotę 31 maja. Na stałych bywalców cyklu czeka zmieniona trasa. - Wystartujemy szerokimi alejkami, a single track będzie prowadził do mety. To zmiana, która ma ułatwić wyścig. Trasa jest zróżnicowana zarówno pod względem nawierzchni, jak i ukształtowania terenu. Szczególnie w środkowym odcinku znajdują się wymagające podjazdy. Będzie ciekawie - wyjaśnia Lech Piasecki dyrektor ds. sportowych firmy Lang Team.

Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, ma nadzieję, że wszyscy uczestnicy dojadą do mety. - Skandia Maraton Lang Team to wyścig, który dzięki zróżnicowanemu poziomowi trasy powinien pokonać każdy zawodnik. Zmieniliśmy nieco trasę, aby ułatwić start uczestnikom - dodaje.

Jedną z nowości wyścigu jest PREMIA SHIMANO. W Krakowie odbędzie się około 12 kilometra trasy (przed bufetem). Jest o co walczyć. Najszybsi kolarze otrzymają atrakcyjne nagrody.

Pod Wawel, na miejscowe Błonia, wybiera się w silnym składzie Euro Bike Kaczmarek Eletric Team z Poznania pod wodzą Piotra Pawlaka.

– Zuzana Madaj wystartuje na dystansie Grand Fondo - mówi Piotr Pawlak. Na najdłuższej trasie pojadą mężczyzni Michał Kowalczyk, Andrzej Kaiser i Bartosz Kołodziejczyk, na Mega - Tadeusz Korzeniewski, ja zaś tradycyjnie na Mini - podkreśla Piotr Pawlak, który dwa lata temu triumfował w klasyfikacji generalnej na Mini w kategorii M4. – Będzie nas około dwadzieścia osób, nie zabraknie oczywiście seniorów naszego zespołu - Andrzeja Kaczmarka (trzykrotnego uczestnika Wyścigu Pokoju) i Kazimierza Gogolewskiego.

W ramach krakowskiej edycji odbędą się także Mistrzostwa Polski Energetyków TAURON CUP.


31 maja
Skandia Maraton Lang Team 2014

Organizator: Lang Team, Skandia -sponsor tytularny
Gdzie: Kraków - Błonia
Start: godzina 11 - dystans Grand Fondo, 11.10 - Medio, 11.15 - Mini i 11.20 - Rodzinny. Biuro zawodów czynne w piątek od godziny 16 do 19, w sobotę od 8.00 do 10.30. Cztery dystanse do pokonania: Rodzinny - 11 km, Mini - 22 km, Medio - 61 km, Grand Fondo - 88 km.
Więcej informacji: http://www.skandiamaraton.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL