R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825584 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w Suchym Lesie

 

W niedzielę Bike Cross Maraton Gogol MTB


Start na dystansie Mega w Suchym Lesie - rok 2017.
Fot. Hanna Marczak

W niedzielę (5 sierpnia) w Suchym Lesie odbędzie się kolejna edycja cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2018. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami, które zostały wyznaczone na terenie poligonu Biedrusko. Będzie to prawdziwa jazda po nierównościach i wertepach.

Już po raz kolejny pasjonaci kolarstwa górskiego, i to nie tylko z Wielkopolski, spotkają się w Suchym Lesie, by uczestniczyć w maratonie MTB. Dla kilkuset ludzi będzie to tym razem spore wyzwanie, gdyż z jednej strony przyjdzie im pedałować po miejscach, gdzie ćwiczy wojsko ( między innymi człogi), z drugiej zaś czynić to w...

Prognozy pogody na niedzielę nie odbiegają od tych, z którymi przyszło nam mierzyć w minionych kilku dniach. A więc będzie słonecznie, ale już nie tak gorąco, jak do tej pory: 28 stopni Celsjusza. Wiaterek ma dmuchać delikatnie, z prędkością 13 km na godzinę. Nic nie wskazuje, by tego dnia padał deszcz.

Zawodniczki i zawodnicy z dystansu Mega (50 km) pojadą trzy pętle o długości 16 km. Na każdej z nich będzie i trochę gliny, i trochę piasku. Wielkość przewyższeń nie robi specjalnego wrażenia (360 metrów), ale ci, którzy choć raz tu pedałowali, wiedzą dobrze, że poligon to poligon.

O 11.15 startują ci z Mega, o 11.30 liczniejsza stawka amatorów na trasie Mini (34 km). O 10.00 rozpocznie się Rajd z Duszą (dla wszystkich posiadaczy rowerów, którzy preferują tempo rekreacyjne i mają ochotę spędzić aktywnie niedzielny poranek), na który zapraszają Wojciech Gogolewski oraz firma Volkswagen Krotoski-Cichy. Jego tematem będzie podróż do nieistniejących już miejscowości, które przez dziesięciolecia wchłaniał poligon Biedrusko.

Bike Cross Maraton Gogol MTB 2018 - Suchy Las

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca
Gdzie: Suchy Las - ul. Bogusławskiego (pętla autobusowa)
Start: godzina 11.15 - Mega, 11.30 - Mini. Rajd z Duszą - godzina 10.00. Zapisy w biurze zawodów w dniu startu od godziny 8.00 do 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 34 km, Mega - 50 km.
Więcej informacji: http://gpmtb.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL