R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888531 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mosina czeka na fanów MTB

 

W niedzielę 19 czerwca Bike Cross Maraton

Bike Cross Maraton zbliża się do Poznania - w niedzielę 19 czerwca w oddalonej o 20 km od stolicy Wielkopolski Mosinie odbędzie się czwarta edycja największego i najpopularniejszego cyklu maratonów MTB w naszym regionie.

Na dystansie Mini do przejechania będzie 27 km, na dystansie Mega - 54 km. Trasa biec będzie szlakami na obszarze Wielkopolskiego Parku Narodowego - należy pamiętać, że jest to teren szczególnie chroniony i w związku z tym decyzje dotyczące wyznaczenia przebiegu maratonu zostały dostosowane do tych okoliczności.

Organizatorzy zachęcają do docierania na maraton z całymi rodzinami – oprócz opcji wspólnego kibicowania, dzieci będą tradycyjnie już zapraszane do udziału w specjalnie dla nich zorganizowanym przedszkolu rowerowym.

Start nastąpi o godzinie 11.00 (dystans Mega) i o 11.30 (dystans Mini) z miasteczka rowerowego, które powstanie specjalnie na tą okazję na terenie Polany Pożegowskiej w Mosinie.

Pierwsza tegoroczna impreza z cyklu Bike Cross Maraton odbyła się 10 kwietnia w Dolsku i zgromadziła na starcie ponad 750 fanów MTB. W Chodzieży (1 maja) i w Wyrzysku (5 czerwca) było ich ponad pół tysiąca. Trzeba mieć nadzieję, że w przepięknej okolicy Mosiny i Wielkopolskiego Parku Narodowego zmieści się na dwóch dystansach prawie tysiąc amatorów sportu i rekreacji na rowerach górskich.

19 czerwca
Bike Cross Maraton Gogol MTB

Organizator: Urząd Miasta Mosina, ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Mosina - Pożegowo
Start: godzina 11 - dystans Mega, 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne od 8.30 do 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 54 km, Mini - 27 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL