R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878599 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jedziemy do Zielonej Góry

 

W niedzielę ósma edycja cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB


Do Zielonej Góry wybiera się Wojciech Mizuro, który w minioną sobotę kibicował we Włoszech podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie górskim Mai Włoszczowskiej oraz Jolancie Neff.  
Fot. archiwum Wojciecha Mizuro

Replica Watches

W najbliższą niedzielę, 5 września, w Zielonej Górze odbędzie się ósma edycja cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Kapielisko miejskie w Ochli, gdzie zlokalizowane zostanie miasteczko zawodów, przygotowane jest na przyjęcie kilku setek fanów kolarstwa górskiego.

– Spotykamy się w pierwszą niedzielę września w Ochli, na terenie kapieliska miejskiego - mówi Joanna Balawajder, koordynatorka cyklu. – Po starcie zawodniczki i zawodnicy ani się nie obejrzą, a już będą w lesie - podkreśla. I dodaje: – Autorem trasy jest Kamil "Wieczór" Wieczorek, zielonogórzanin.

Pan Kamil musiał się bardzo postarać (z uwagi na budowę południowej obwodnicy miasta), by teren rywalizacji był godny cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. – Będzie mniej singli, choć pojawią się nowe, natomiast przybędzie szerokich miejsc, gdzie wyprzedzanie innych będzie łatwiejsze. Zabraknie kultowych płyt, ale pojawi się kilka podjazdów, które utrudzą maratończyków. No cóż, trasa ze względu na swój interwałowy charakter nie będzie nudna i da startującym przyjemność z jazdy i satysfakcję po jej zakończeniu - to słowa pasjonata kolarstwa górskiego.

Jedna runda liczyć będzie 22,5 km (wielkość przewyższenia to 500 metrów) i pokonają ją startujący na dystansie Mini. Ci z Mega pojadą ją dwa razy, z Giga - trzykrotnie.

W klasyfikacji generalnej, po siedmiu imprezach "Kaczmarka", elicie mężczyzn przewodzi Mariusz Gil (5371,0 pkt.) przed Grzegorzem Grabarkiem (5366,2) i Kacprem Fiszerem (5283,2). Wśród pań elity pierwszą trójkę stanowią: Agnieszka Kachel (4308,3), Daria Kasztarynda (4298,8), Aleksandra Andrzejewska (3573,4).  

Chce się wierzyć, że do Zielonej Góry przyjedzie dużo pasjonatów MTB. Zgłoszenia online (https://mtb.ke.pl/zapisy-online-2021) trwały do środy (godzina 23.59). Swego akcesu do imprezy będzie można także dokonać w niedzielę 5 września o poranku w biurze zawodów.

Dystanse do pokonania: Giga - 67 km, Mega - 45 km, Mini - 22,5 km, Młodzik i Fun (8,5 km). Imprezę w Zielonej Górze organizuje Stowarzyszenie Bike & Run Promotion (Joanna Balawajder).

Richard Mille Replica Watches

                                                                 Piotr Kurek

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL