R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867540 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
11 listopada VII Niepodległościowy
Maraton MTB Wieruszów 2016

 

Zawody w Mieleszynku pod patronatem
marszałka województwa łódzkiego

 

11 listopada odbędzie się VII Niepodległościowy Maraton MTB Wieruszów. Ten ogólnopolski wyścig amatorów kolarstwa górskiego rozegrany zostanie po raz siódmy. Z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem coraz większej rzeszy fanów ruchu, rekreacji i sportu. To najlepszy z możliwych sposobów spędzenia tego ważnego dla każdego Polaka Dnia Niepodległości.

W minionych sześciu latach maraton odbywał się w miejscowości Pieczyska pod Wieruszowem. W tym roku zmienia się lokalizacja imprezy. Będzie to Mieleszynek koło Wieruszowa, dzięki czemu organizatorzy zyskali przestrzeń, by przeprowadzić imprezy towarzyszące, m.in. pokaz tresury psów, występ kabaretu „Chłopaki”, nie zabraknie także innych niespodzianek.

W roku ubiegłym organizatorzy wprowadzili nagrody finansowe dla najlepszych, w tym roku po raz pierwszy o pierwsze miejsce będą mogły rywalizować drużyny. Odbędzie się także wyścig dla dzieci do lat 12 na dystansie około 10 km.

Nagrody finansowe w wysokości od 300 do 30 złotych otrzymają najlepsi (aż pięciu) w jedenastu kategoriach wiekowych na obu dystansach (warunek - sześciu startujących w danym przedziale wiekowym).

Program zawodów:
- godz. 8.00 – 10.30 zapisy w biurze zawodów,
- godz. 11.00 – start maratonu głównego (około 45 km, trzy pętle)
- godz. 11.15 - start mini wyścigu (około 30 km, dwie pętle - dystans dla wszystkich kategorii kobiecych oraz kat. MO)
- ok.godz. 15.00 – dekoracje zwycięzców
- ok.godz.16.00 - ognisko

Imprezę organizują: Wieruszowski Klub Kolarski, samorząd gminy Wieruszów, powiat Wieruszów oraz OSP Pieczyska. Patronat honorowy nad imprezą objął marszałek województwa łódzkiego.

Warto już zapisać się dziś na to wydarzenie. Wszelkie informacje na ten temat na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/316993258648445/
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL