R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902345 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
W sobotę jedziemy do Klęki

 

Maraton MTB z cennymi nagrodamiW najbliższą sobotę (3 września) odbędzie się Klęka MTB Maraton 2016. Jego uczestniczy zmierzą się z dwoma dystansami: Mega - 60 kilometrów i Mini - 32 km. Aż dla dwunastu najlepszych zawodniczek i zawodników organizatorzy przygotowali premie finansowe od 400,00 do 100,00 złotych.

Trasa maratonu przebiegać będzie w pradolinie Warty oraz na terenie tzw. Szwajcarii Żerkowskiej. Jest bardzo malownicza i urozmaicona: jest trochę drogi szutrowej, sporo leśnych ścieżek, łąk i pól, odrobina asfaltu i płyt betonowych, a wszystko to w przepięknej okolicy nadwarciańskiego Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego!

Miasteczko zawodów zostanie zlokalizowane w Klęce (gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki) w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowej szkoły podstawowej.
Bartłomiej Oleszczuk (od lewej), Mateusz Rybczyński i Michał Górniak startowali przed rokiem w maratonie MTB w Klęce.
Fot. Piotr Kurek

Organizatorzy (Bożena i Piotr Łąccy - fani kolarstwa górskiego - oraz ich przyjaciele skupieni w Gminnym Towarzystwie Sportowym Phytopharm Nowe Miasto) przygotowali aż 12 premii finansowych: dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników na Mega - w wysokości 400, 300 i 200 złotych (klasyfikacja open), jak również dla najlepszych zawodniczek i zawodników na Mini - w wysokości 300, 200 i 100 złotych (też klasyfikacja open). Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziano puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Klęka MTB Maraton odbywa się po raz drugi. Przed rokiem, też w wrześniu, zorganizowano go po raz pierwszy. Przyjechali znani zawodnicy, rywalizacja była na wysokim poziomie sportowym.


Najlepsze drużyny na podium. Klęka, wrzesień 2015.
Fot. Piotr Kurek

Rekomenduję ten maraton MTB. Warto być w sobotę w Klęce, w ładnej okolicy. Pogoda ma być sprzyjająca, zawody mają dobrego sponsora (gmina Nowe Miasto). Pomiar czasu będzie profesjonalny, catering na miarę rolniczej Wielkopolski.

Zapisy w dniu zawodów od godziny 8 do 10.30. Start maratonu o godzinie 11.00 (Mega) i 11.05 (Mini), o 15.15 dekoracje najlepszych zawodniczek i zawodników.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL