R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873454 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę jedziemy do Pniew

 

Maraton MTB po miejscowych górkachW najbliższą niedzielę w Pniewach odbędzie się maraton MTB Dwie Góry. Jego uczestniczki i uczestnicy rywalizować będą na trasie między dwoma miejscowymi wzniesieniami, dość wysokimi jak na płaską Wielkopolskę, Górą Księżą i Górą Chełmińską. Do pokonania będą cztery dystanse: 67,5 km, 45 km, 22,5 km i 14,0 km. Imprezę organizuje miejscowe Stowarzyszenie Odjechani-Team PL, mając wsparcie lokalnych władz i firm.

Pniewy od lat są obecne na wielkopolskiej mapie imprez MTB. Tym razem entuzjaści z tego miasta postanowili zorganizować po raz pierwszy maraton na rowerach górskich. Jego uczestnicy będą rywalizować między dwoma najwyższymi wzniesieniami w gminie Pniewy, górami o nazwach Księża i Chełmińska i rozpościerającym się między nimi Lasem Konińskim. 

Do rywalizacji na dystansie rodzinnym przystąpić  mogą  już dziesięciolatkowie, a młodzież w wieku powyżej j 16 lat ma możliwość  samodzielnego śigania się w otwartych kategoriach za pisemną  zgodą  rodziców. Dodatkowo ustanowiona została kategoria Branża Drzewna, w ramach której wyłoniony zostanie Mistrz Polski MTB Stolarzy i Drzewiarzy.

Impreza odbędzie się pod patronatem branży stolarskiej i drzewnej. Pula nagród wynosi 4000 złotych. Zgłoszenia internetowo do końca dnia dzisiejszego (18 lipca 2019) na stronie firmy Foxter Sport, dokonującej pomiaru czasu (https://foxter-sport.pl/maraton-rowerowy-dwie-gory-mtb-2019?fbclid=IwAR2wcOgdPZAjHinpBCY7r2K-xuw1pIn4Vi8NIhrlRsFiCagHihoPhysB5Bs). Biuro zawodów będzie czynne w niedzielę od godziny 8.00, pierwszy start (dystans rodzinny - 14,0 km) o 9.30.

Regulamin zawodów dostępny jest na stronie:
http://odjechani-team.pl/regulamin-maratonu-rowerowego-mtb-pniewy-dwie-gory-2019/


Program imprezy:
8:00-9:30 - odbiór pakietów startowych w biurze zawodów
9:30 - start na  dystansie rodzinnym
10:00 - start na dystansach Mega i Giga
10:15 - start na dystansie Mini
14:00 - 14:30 uroczysta dekoracja zwycięzców  na poszczególnych dystansów,  losowanie nagród wśród  wszystkich uczestników maratonu
14:30 -  zakończenie imprezy

Bogusław Kwiatkowski i Eugeniusz Siminiak, dwa najbardziej aktywni członkowie "Odejchanych" z Pniew oraz ich koledzy serdecznie zapraszają fanów MTB do Pniew.                                       Piotr Kurek


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL