R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900524 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Hermanów czeka na kolarzy i dzieci

 

W niedzielę wielka impreza sportowo-rekreacyjna


W sobotę i w niedzielę wszystkie drogi prowadzą do Hermanowa.

Od piątkowego popołudnia jestem w Hermanowie, gdzie w niedzielę odbędzie się maraton MTB.

Miałem dziś okazję przejechać ponad 25 kilometrów trasą niedzielnego maratonu MTB. Uczyniłem to nie sam, ale w towarzystwie siedmioro zawodniczek i zawodników z Jarocina, także w asyście Tomasza Miary i Sebastiana Goneta z Wrześni, jak i również pasjonatów MTB ze Środy Wielkopolskiej.


Oni dziś, 19 sierpnia, przetestowali ponad 25 kilometrów niedzielnego maratonu MTB.
Fot. Piotr Główczewski

Jechaliśmy wkrótce po ulewnym deszczu, który sprawił, że dróżki i ścieżki leśne pełne były wody. Rozpoczynaliśmy jazdę w Hermanowie, tam też ją i kończyliśmy. Powiem najkrócej jak tylko można: zapowiada się trudna jazda.

Trzy dystanse do pokonania: Mini - 28 km, Mega - 54 km i Giga - 76 kilometrów. Na starcie, jak wynika z dotychczasowych zgłoszeń, pojawi się ponad 400 zawodniczek i zawodników. Będzie Andrzej Kaiser, zawodnicy poznańskiego Corratec Teamu, także Mrozowcy w silnym składzie.


Sławomira Połczyńska i kolarscy działacze ze Środy Wielkopolskiej zapraszają do Hermanowa na niedzielny maraton MTB.

Hermanów 2011 zapowiada się jako wielka impreza. Będzie sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie, pula nagród jest imponująca, Telewizja Polska sześcioma kamerami będzie relacjonować to wszystko, co dzieje się w Hermanowie i na trasach wokół niego.

Sławomira i Jarosław Połczyńscy, właścicele Hermanowa, serdecznie zapraszają na teren folwarku konnego, który w najbliższą niedzielę będzie areną zmagań kolarzy, dzieci i niepełnosprawnych.


Trudziłem się dzisiaj na rowerze na ponad 25 kilometrach, by w niedzielę przybliżać z mikrofonem w ręku i startującym, i kibicom trasę maratonu MTB w Hermanowie.
Fot. Izabela Nowak

Każdy kto kocha jazdę na rowerze, mieszka w Wielkopolsce - musi być w niedzielę w Hermanowie.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL