R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41687471 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W najbliższą niedzielę odkrywanie
uroków Puszczy Wkrzańskiej

 

Skoda Pehamot Challenge
Maraton MTB w Szczecinie


Oni stoczyli walkę o zwycięstwo w październiku 2016 w pięknych lasach Szczecina.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę fani MTB z całego kraju, nie tylko z Polski północno-zachodniej, mogą się wybrać do Szczecina na maraton MTB. Będzie to pierwsza edycja cyklu o nazwie Skoda Pehamot Challenge Szczecin MTB Maraton 2017. Złożą się nan trzy imprezy - pierwsza 21 maja w Puszczy Wkrzańskiej.

Bracia Bartosz i Rafał Licznerscy są miejsowymi fanami MTB i mają na swym koncie wiele zorganizowanych przez siebie imprez kolarstwa górskiego. Przed rokiem w październiku udanie przeprowadzili w swym mieście maraton na rowerach górskich, w tym sezonie postanowili zaprosić na cykl trzech zawodów o nazwie Skoda Pehamot Challenge Szczecin MTB Maraton 2017.

Pierwsza odsłona w najbliższą niedzielę, 21 maja, na terenie Puszczy Wkrzańskiej. Będą dwa dystanse do pokonania: Mega - 44 km i Mini - 22 kilometry. Wielkość przewyższeń na jednej rundzie wynosi 350 metrów. Dystans Mega startuje o godzinie 11, Mini - pół godziny później. 

Terenem rowerowej rywalizacji będzie urokliwa Puszcza Wkrzańska. Biuro zawodów zostanie zlokalizowane na polanie sportowej przy ulicy Miodowej, czynne w niedzielę od 8 do 10.00.

Następne dwie edycje - to 18 czerwca w szczecińskiej części Puszczy Goleniowskiej przy ulicy Tczewskiej i 17 września w Puszczy Bukowej przy ulicy Kopalnianej. \ 

Patronat nad imprezą sprawuje marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i "Głos Szczeciński". Więcej informacji o imprezie na stronie http://www.szczecinmtb.pl , tamże szczegóły trasy.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL