R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688673 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maraton MTB w przepięknej okolicy

 

Smyczyna czeka na kolarzy amatorówW najbliższą sobotę (22 czerwca) w Smyczynie odbędzie się maraton MTB w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Jego uczestniczki i uczestnicy zmierzą się  z dystansami Mega (62 km) lub Mini (31 km), natomiast młodzicy pokonają trasę 7 km a juniorzy - 15,5 km. Impreza zostanie przeprowadzona w przepięknej okolicy.


Smyczyna, niewielka wieś w Leszczyńskiem, usytuowana jest na terenie gminy Lipno. Jest ładnie położona, blisko lasów. Pasjonaci MTB ścigać się będą w tym miejscu już po raz kolejny i to na rundach. Jedna liczy 15,5 km, trasa zostanie poprowadzona drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi wśród lasów i terenów doń przylegających.

Imprezę organizuje Robert Konieczny, niestrudzony animator sportu i rekreacji na terenie gminy Lipno, który serdecznie zaprasza całe rodziny w sobotę 22 czerwca do Smyczyny. Także dzieci od lat 3 do 11 będą miały okazję pościgać się na krótkich dystansach.

Leszczyńska Liga Rowerowa jest cenną inicjatywą organizacji wyścigów MTB i szosowych. Gromadzi od lat na starcie przede wszystkim mieszkańców Leszna, Rawicza i Góry oraz okolic, ale bardzo mile widziani są pasjonaci rowerów z całej Wielkopolski, Lubuskiego i Dolnego Śląska.

Zapisy on-line trwają do końca dnia dzisiejszego (20 czerwca 2019) pod adresem https://zapisy.ultimasport.pl/470. Będzie też można tego dokonać w biurze zawodów w dniu startu od godziny 8 do 10.30.

Szczegółowy harmonogram imprezy oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.leszczynskaligarowerowa.pl

                                                      Piotr Kurek
 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL