R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888478 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Serpentynami nad Notecią

 

Przetestowali dzisiaj trasę
czerwcowego maratonu MTB w Wyrzysku


Łukasz Bielawski (pierwszy z lewej) wiódł dziś (16 czerwca) osiemnaścioro pasjonatów MTB po trasie maratonu na rowerach górskich, który odbędzie się 24 czerwca w Wyrzysku.

Łukasz Bielawski zaprosił na dziś, 16 czerwca, fanów kolarstwa górskiego do Wyrzyska na oficjalny objazd trasy maratonu MTB, który odbędzie się w tym mieście 24 czerwca 2012. Z jego zaproszenia skorzystało osiemnaścioro osób.

Łukasz Bielawski ma 35 lat, jest informatykiem i kocha jazdę na rowerze. Mieszka w Wyrzysku i zna dokładnie okolicę, gdzie znajduje się Dębowa Góra (192 metry nad poziomem morza, stroma krawędź doliny Noteci). Teren jest bardzo pagórkowaty i idealnie nadaje się na przeprowadzenie maratonu MTB w cyklu Grand Prix Wielkopolski w dniu 24 czerwca.

Tego dnia maratończycy zmierzą się z dwoma dystansami: 37 kilometrów i 70 km. Dziś była niepowtarzalna okazja, by poznać piękną okolicę (to po pierwsze) i trasę rowerowych zmagań za osiem dni (to po drugie).

Łukasz Bielawski był w sobotę przewodnikiem pasjonatów MTB i poprowadził ich po urokliwych terenach wokół miasta nad Łobżonką na północnych krańcach województwa wielkopolskiego.


To będzie piękny maraton MTB.

Ja też tam dziś byłem, przejechałem (jak inni) 40 kilometrów po widokowo pięknej okolicy. Za osiem dni zapowiada się maraton MTB bardzo trudny w zjawiskowo prześlicznej okolicy.

Dziś z zaproszenia Łukasza Bielawskiego skorzystali: Adam Bernaciak (Piła), Hubert Mucha (Osiek), Dariusz Bąk (Osiek), Andrzej Pyszka (Wyrzysk), Piotr Polcyn (Budzyń), Wojciech Sobiech (Wyrzysk), Piotr Sieczka (Wałcz), Michał Szturo (Wyrzysk), Jacek Kownacki (Wyrzysk), Zbigniew Altmann (Skórzewo), Ewa Mendel (Poznań), Piotr Grzesiek (Sypniewo), Marcin Żmuda (Piła), Maciej Dłutej (Osiek), Łukasz Łukowski (Wyrzysk), Joanna Gackowska (Bydgoszcz), Marcin Gackowski (Bydgoszcz) i Piotr Kurek (Poznań).

Szersza relacja z sobotniego przejazdu
w poniedziałek na stronie Wielkopolskie Rowerowanie

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL