R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329377 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Niedziela na 1500 rowerów

 

Poznański rekord uczestnictwa w maratonie MTB


Andrzej Maziarz (z lewej) z Połczyna-Zdroju i Jan Dymecki z Czaplinka reprezentują barwy poznańskiego Corratec Teamu.

1500 kobiet i mężczyzn wystartowało w niedzielę w poznańskiej edycji Bike Maratonu, co stanowi rekord uczestnictwa w maratonie MTB na terenie Grodu Przemysła i także Wielkopolski. Ścigali się najlepsi polscy kolarze górscy, po raz pierwszy numer startowy założyło ponad 700 osób.


1500 osób na rowerach zjawiało się w niedzielę nad Maltą: to poznański i także wielkopolski rekord uczestnictwa w maratonie MTB.


Polscy mistrzowie MTB zjawili się w Poznaniu: Andrzej Kaiser (od lewej), Krzysztof Krzywy, Zbigniew Górski, Rafał Łukawski i Robert Ciechacki pokonali dystans 96 kilometrów.


Maciej Grabek organizuje maratony MTB w Poznaniu od 2006 roku, nad Jeziorem Maltańskim od 2007 roku. W niedzielę organizator cyklu Bike Maraton 2011 nie krył zadowolenia z faktu, że w niedzielę 1500 osób rywalizowało na rowerach w Poznaniu.

 
Marek Witkiewicz z Poznania (z lewej), Sławomir Pituch z Bytowa - wygrał na dystansie Mega, Radek Tecław z Bydgoszczy - przed startem do maratonu MTB nad Jeziorem Malatńskim w Poznaniu.


Autor Wielkopolskiego Rowerowania pokonał dziś dystans Mega - licznik wskazał 67,90 km - i trudził się, jak inni, w słońcu, zmagał z wiatrem i szczęśliwie dojechał do mety. I umęczył się sporo.

Wyniki poznańskiego maratonu MTB na stronie http://www.online.datasport.pl/results454/index.php 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL