R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825454 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Atrakcyjna nagroda czeka!

 

W najbliższą sobotę Michałki 2012 w Wieleniu


Ta nagroda - wartościowa przyczepa samochodowa (Thule Brenderup model Kippi 200) - losowana będzie w sobotę 15 września wśród uczestników maratonu MTB Michałki 2012.

Tomasz Kaczmarek, lekarz stomatolog, zaprasza w najbliższą sobotę do Wielenia na Michałki 2012, czyli dziewiątą edycję kultowego nie tylko w Wielkopolsce maratonu MTB. Jego uczestniczy zmierzą się z trzema dystansami: Giga - 100 km, Mega - 57 km i Mini - 34 km. Odbędą się także zawody dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Pula nagród jest imponująca: 22 bagażniki marki Thule, rower górski dobrej jakości oraz super niespodzianka (losowana w tomboli). Tą nagrodą jest wartościowa przyczepa samochodowa, którą ufundowała firma Thule Polska.

W środę 12 września 2012 Tomasz Kaczmarek był o poranku (godzina 10.15) gościem poznańskiego Radia "Merkury". Przypomniał on historię maratonu MTB w Wieleniu nad Notecią oraz przedstawił szczegóły sobotniej imprezy, do której do tej pory zgłosiło się ponad 350 osób.

Główny organizator Michałków 2012 poinformował autora Wielkopolskiego Rowerowania, że na 74 kilometrze trasy Giga (w okolicach Dębogóry) znajduje się zarwany most, gdzie startujący będą musieli bardzo uważać, by nie doszło do niepotrzebnych wypadków i kontuzji.


Tomasz Kaczamarek oraz władze Wielenia z burmistrzem miasta Zbigniewem Stochajem na czele zapraszają w sobotę do Wielenia na Michałki 2012. Gdyby jednak ktoś chciał przyjechać w te okolice dzień wcześniej - warto to uczynić. Lasy są pełne grzybów, a kurki i prawdziwki cisną się wprost pod rowerowe koła, co maratończycy MTB z dystansu Giga na 100 kilometrach odczują wielokrotnie.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL